Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Влад Босак

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Владик народився міцним малюком і здавався абсолютно здоровим хлопчиком. Тільки в рік, під час планового обстеження, у синочка був виявлений вроджений порок серця - дефект міжпередсердної перегородки. Це стало шоком для всієї родини. Ми просили у докторів дати нам трохи часу, чекали чуда, що з ростом дитини дефект закриється або заросте сам. Але йшли роки, дитина росла, а дива не сталось. Сьогодні Владику 9 років. Разом з ним, зросли його фізичні навантаження, і щоденний ризик для життя.
Владик дуже світла і добра дитина. Активний, любить все, що пов’язано з рухливими іграми. Йому хочеться бігати, кататися на велосипеді, жити яскравим і повноцінним життям, як усі його однолітки. Але його діагноз, обмежує сина у всьому: не можна бігати, стрибати, не можна займатися на уроках фізкультури, йому стає погано якщо в приміщенні душно. Владик погано переносить спеку, при фізичних навантаженнях починається сильне серцебиття, синіє носогубний трикутник.
На останньому обстеженні, Владу призначили операцію. Робити її треба зараз, більше чекати ми не можемо, високий ризик ускладнень. Тепер вся наша надія на золоті руки доктора Дітковського Ігоря Олександровича, і на допомогу Уфонду, в придбанні необхідного дороговартісного оклюдеру для Владика. Будь ласка, дайте шанс нашій дитині, жити повноцінним, здоровим життям. Тетяна Босак, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Влада відзначаються ознаки легеневої гіпертензії, йому потрібно ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером. Після щадної операції хлопчик швидко відновиться, зміцніє і зможе повернутися до занять спортом та активному способу життя».

Постачальник
оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Владові Босак, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 287 чоловік
Допомогли: 287 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

29.10.2020
Влад Босак успішно прооперован в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Дефект міжпередсердної перегородки закритий ендоваскулярним методом, за допомогою оклюдеру. Операція тривала близько години. Робота серця відновлена. Хлопчик відчуває себе добре і вже виписаний додому. За словами завідуючого відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігора Дітківського, Влад буде розвиватися нарівні з однолітками, проблеми з серцем більше не будуть турбувати хлопчика і його рідних.
Рідні Влада, дякують за допомогу Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.