Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Влад Саченко

ЗІБРАНО 64 000 грн. Фонд «ХОМ» та читачі Уфонду, зібрали 64 000 гривень, в рамках програми «Спільні дари». СЛУХОВІ АПАРАТИ ВСТАНОВЛЕНІ.

Я одна виховую чотирьох синів. Молодший син Владислав має статус дитини з інвалідністю по слуху. Народився Владик на 34 тижні вагітності. Його відразу ж забрали в реанімацію Охмадиту. Так, життя моєї дитини почалася з антибіотиків і всякого роду медичного обладнання. Довгий час, лікарі не могли визначити точний діагноз. Через деякий час, стан Владика стабілізувався і нас перевели в Дитячу міську клінічну лікарню №2. Тут синові поставили діагноз - вроджена (спадкова) гемолітична жовтяниця, призначили стаціонар. Після тривалого лікування, в ефективності та необхідності якого, я до сих пір не впевнена, чи потрібне воно було нам, Влада виписали додому. Згодом, я стала звертати увагу, що Владик не реагував на шум і звернення до нього. Я довго не чекала, і повезла сина в київський «Інститут отоларингологи ім. проф. Коломійченка Академії Медичних Наук України». Після повного обстеження, Владу поставили діагноз «двостороння сенсоневральна туговухість 3-го ступеня». Коли саме у Влада погіршився слух, з‘ясувати не вдалось, але, мабуть, давно: синок нерозбірливо говорить, не вимовляє шиплячі, проковтує закінчення багатьох слів. Я показала Влада сурдологу центру слуху «Беттертон», він підтвердив діагноз і підібрав слухові апарати. Але отримати їх безкоштовно від держави ми не можемо: при 3-му ступені приглухуватості, як у Влада, пільги не надають. А купити прилади мені самій не під силу. Будь ласка, допоможіть придбати необхідні Владику слухові апарати! Хлопчику вже шість років - у цьому році він може піти в перший клас, але без апаратів не зможе вчитися. Коли він щось не чує, не розуміє, то дуже засмучується, плаче. Саченко Ярослава, Київ
Дитячий отоларинголог, фахівець з слухопротезуванню центру слуху «Беттертон» Олексій Петрученко (Київ): «Влад потребує цифрових програмованих слухових апаратів з внутрішньовушними вкладишами. Вони повною мірою заповнять зниження слуху, хлопчик буде краще говорити, йому стане легше вчитися, спілкуватися з оточуючими».

Постачальник слухових апаратів виставив рахунок на 64 000 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Владу Саченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна - відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість повідомлення 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 48 осіб
Допомогли: 45 осіб
Зібрано: 64 000 грн

30.05.2019
Владу Саченко проведено бінауральне слухопротезування - встановлені апарати на обидва вуха в центрі слуху «Беттертон» (Київ). Прилади допомогли придбати партнери Уфонду. Цифрові, високопотужні слухові апарати з вушними вкладками виготовлені за індивідуальними зліпками. Апарати компенсують недолік слуху, завдяки їм Влад зможе нормально спілкуватися з оточуючими і добре розрізняти звуки.
Ярослава, мама Влада, дякує партнерам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.