Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Вова Побережний

ЗІБРАНО 20 480 гривень. Партнери та читачі Уфонду, зібрали 20 480 гривень. КУРС ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 8 190 гривень.

Вова наша довгоочікувана дитина. Народився синок раніше передбачуваного терміну, з маленькою вагою та ускладненим диханням. Дитина відразу ж потрапила в реанімацію під апарат ШВЛ. Народившись з вадою серця та пневмонією, Вова ніяк не міг сам задихати. А коли це сталося, синок потрапив на операційний стіл, де йому поставили дренаж для очищення ліквору (спинномозкова рідини - ред.). Наслідком реанімаційних дій стала активно прогресуюча гідроцефалія. Пролежавши в лікарні 2 місяці, дитині знову зробили операцію і поставили шунт. Через 4 місяці, неврологи дали висновок, що у нашої дитини – ДЦП, важка форма, спастичний тетрапарез. Починати будь-яке лікування і реабілітацію ми не могли, через порок серця. Коли Вовочці виповнилося 9 місяців, йому зробили відкриту операцію на серці. Все пройшло успішно, тільки через тривалу реабілітацію після операції, ми знову втратили кілька місяців лікування ДЦП. Коли синові виповнився рік, ми почали активно з ним займатися, щоб перемогти чергову хворобу: ЛФК, Войта-терапія, масажі, голковколювання, остеопати. Постійне спостереження у нейрохірургів, кардіологів, неврологів та офтальмологів. Результати, звичайно є, але рухова активність особливо не розвивається. На сьогоднішній день, Вова не перевертається, не сидить самостійно, не плазує й не ходить. Щоб домогтися гарних результатів, дитині необхідна реабілітація в "сильних" медичних центрах, хоча б 2-3 рази на рік. Один з таких центрів – Міжнародна клініка відновного лікування Володимира Козявкіна, куди, вперше, ми записані на вересень. Безумовно, ми дуже сподіваємося на подальший ефективний розвиток рухової та інтелектуальної сфер нашого малюка. І дуже просимо Вас допомогти нашому синочку! Ірина Побережна, Одеса.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Вова потребує госпіталізації для обстеження та проведення курсу відновного лікування та реабілітації. Мета госпіталізації - зниження тонусу м‘язів, збільшення рухової активності, поліпшення координації рухів, поліпшення фізичного та психоемоційного стану хлопчика».

Вартість одного курсу лікування і додаткових послуг 19 700 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вові Побережному, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 52 людини
Допомогли: 52 людини
Зібрано: 20 480 грн