Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Встати і йти

Дорогі друзі!
Збір коштів на оплату металевих імплантатів для Діми Волошина закрито. За медичними показниками, фахівці Київської міської дитячої клінічної лікарні №1, провели операцію з використанням іншого імплантату, який батьки оплатили самостійно. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Діми Волошина, будуть перераховані на лікування інших підопічних Уфонду, в рамках програми Уфонд.Перелом.

Дворічному Дмитру Волошину з Черкаської області, потрібна складна операція, щоб хлопчик міг стояти і пересуватися.

Діма довгоочікувана та бажана дитина в сімї Волошиних. Вагітність Марини, мами хлопчика, була першою, без особливостей та ускладнень. Дитина народилася здоровою.

Під час багаторазових оглядів педіатра та лікарів різної спеціалізації ніяких тяжких діагнозів не було виявлено. Але, зроблений рентген знімок тазобедрених суглобів, просто привів в жах батьків і лікаря Черкаської обласної дитячої лікарні. Як сніг на голову батькам було повідомлено, що у дитини «немає двох кісточок» і ходити вона не буде.

Не вагаючись, сім’я поїхала в Київський інститут ортопедії та травматології. Лікар інституту поставив діагноз Дмитру – епіфізарна дисплазія кульшових суглобів (вид деформації опорно-рухового апарату у дітей, яка характеризується вадою формування всіх частин суглоба: голівки стегнової кістки, прилеглих м’язів, сумково-зв’язкового апарату, а також пошкодженням або недорозвитком його окремих елементів – Уфонд).
– Дмитрику було призначено лікування. Майже рік синок перебував в апараті Гневковського, – згадує Марина. – Було пройдено три курси реабілітації, яка включала в себе: масаж, електрофорез, парафування та електростимуляцію. Але на жаль результату не було. Лікар з інституту, можна сказати відмовився від нас, стверджуючи, що «з таким діагнозом люди не живуть!!!».

Батьки не опустили рук і дивом потрапили на консультацію до головного ортопеда Києва, Пилипчука Олега Ростиславовича, лікарський висновок якого, майже підкосив сім‘ю Волошиних – оперативне втручання в плановому режимі. Тобто, не яке лікування не допоможе дитині, тільки складна операція, з застосування титанових імплантатів.

У вересні 2019 року, Дмитру була проведена перша операція на правій ніжці. Дитина пробула шість годин на операційному столі та добу в реанімації. Після чого, хлопчик майже місяць перебував в гіпсовій пов’язці, а з жовтня Діму знов госпіталізували, для зняття гіпсу та розробки ніжок.

– Це лише початок. Попереду ще кілька операцій, одна з яких, в листопаді, на лівій ніжці. А в наступному році, ще кілька операцій і тривала реабілітація. І все це, для того, щоб наш синочок міг стояти і ходити, тримаючи мене за руку. Щоб Дімочка міг бігати як всі дітки, і радіти кожному дню.

Батьки Дмитрика прості вчителі, мама працює в сільській школі, а тато – міській. Навіть перша операція була оплачена більшою мірою благодійними коштами людей, які не відвернулись і допомогли Дімі. На другу операцію, родина Волошиних вимушена також просити про допомогу небайдужих людей.

Допоможемо Дімі!?

Автор Роман Бєценко
Фото Ганна Загорська

Завідуючий відділенням травматології КМКЛ №1, кандидат медичних наук Олег Пилипчук (Київ): «У березні цього року, дитині було зроблено перша операція на правій стегновій кістці з фіксацією LСP-титановою пластиною і блокуючими гвинтами. Щоб поліпшити опороздатність нижніх кінцівок, рекомендується друга, тотожна операція, для лівого кульшового суглоба. Виконати її, також, необхідно з фіксацією кістки LСP-титановою пластиною і блокуючими гвинтами. Під час операції потрібні анестезіологічні і травматологічні витратні матеріали».

Постачальник металевих імплантатів виставив рахунок на 20 200 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дмитру Волошину, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Відправити SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість повідомлення 9 грн.

Відгукнулися (взяли реквізити): 19 чоловік
Допомогли: 18 чоловік
Зібрано: 20 000 грн