Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Відгуки

******
Доброго дня, UFOND!
Я дуже вдячня кардіохірургам котрі оперували мого сина Левицького Ігора! Команді професіоналів, яка брала участь в підготовці та проведенні ендоваскулярної операції по закриттю ДМПП Ігореві.
Будьте здорові і даруйте можливість бути здоровими всім своїм пацієнтам!!!
А також, щиро дякую Роману Бєценко, голові правління UFOND, за розуміння, підтримку і допомогу в реалізації цієї операції.
Вірте в себе і завжди досяйте своєї мети!!!
Дякую всім, хто взяв участь в зборі коштів на покупку оклюдеру. Завдяки всім Вам потрібна сума для Ігора була зібрана, і операція проведена!!!

******
Добрий день!
Від усієї нашої родини, хочемо подякувати всій команді Уфонду, за організацію збору коштів для нашого сина Владика! Окрема подяка, голові правління Уфонду, чуйній та душевній людині - Роману Бєценко, який курирував нашу програму від початку і до кінця. І в день виписки Владика з лікарні, дуже обрадував своїм візитом та подарунками.
Дякуємо всім, хто взяв участь в зборі коштів на покупку оклюдеру. Завдяки всім Вам сума для Владика була зібрана, і операція проведена.
Дякуємо завідувачу відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігору Дітковському, за успішно проведену операцію.
Завдяки золотим рукам Ігоря Олександровича і злагодженій роботі його професійної команди, наш син отримав можливість жити повноцінним життям зі здоровим серцем.
Від щирого серця, бажаємо Всім людям, які взяли участь у долі нашої дитини, міцного здоров’я, щастя і успіхів у всьому!

******
Ми Вам дуже вдячні за надану допомогу і підтримку Марії Чабанюк!!! Бажаємо міцного здоров’я і благополуччя, Вам і вашим близьким. Дякую за добре серце!!!

******
Хочу подякувати усій команді Уфонду, усім хто відгукнувся на наше прохання про допомогу! Допомогли зібрати кошти і придбати нам оклюдер для закриття дефекту міжпередсердної перегородки, тепер мій синочок Кулинич Давид здоровий, і дуже радий подаруночку від Вас. Дякуємо за всі добрі справи які Ви робите. Нехай добро зроблене Вами, повернеться Вам сторицею.
Нехай Бог береже Вас усіх!!!!!! Дякуємо!!!!!!

******
Доброго дня!
Звертаюся сьогодні з величезною вдячністю до співробітників Ufond, які допомогли зібрати кошти і сплатити спіраль для лікування нашого сина Дєгтяр Андрія, а також всім співробітникам відділення інтервенційної кардіології ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т.Зайцева НАМН України», з якими ми познайомилися.
З моменту першого звернення ми потрапили в дуже дбайливі руки Романа, який не просто організував збір коштів, а курирував нас від початку до кінця. Я, як звичайна жінка і мати, безсумнівно мала потребу саме в такій підтримці. Все було чітко, зрозуміло, своєчасно. Говорячи про персонал клініки, відчуваю тільки теплі відчуття і величезну подяку всім, від молодшого медперсоналу і далі фахівців анестезіологів, відділення реанімації та безпосередньо хірурга Ігоря Вікторовича.
Турбота, підтримка нашого Андрійка, теплі слова заспокоєння, пояснення, що відбувається і що буде відбуватися з ним під час операції, як це важливо! Як це складно, знаючи, що час обмежений, а в черзі такі ж малюки, які переживають і теж готуються. Пишу і сльози на очах, адже я знаю навантаження лікарів. Як зворушливо, що це наші співвітчизники, пишаюся своїм містом, пишаюся і низько вклоняюся таким фахівцям! Нехай вдячність батьківська додасть всім причетним до цих благих справ здоров’я, сил, благополуччя! Нас проводжали з посмішками, син був щасливий. Тепер наше завдання жити, як порадили лікарі - повноцінно! Щасливо! Здорово!
******
Доброго дня!
Поспішаю поділитися радістю. Ми вилікували порок серця в НІССХ ім. Амосова, за допомогою ендоваскулярного методу нашій дочці, Дворник Олі. Оклюдер допомогла купити команда УФОНДу. Нас вів Роман Бєценко - дуже чуйна і світла людина. Спілкування з ним дає надію і результати. Після звернення за допомогою в цю благодійну організацію, в термін була зібрана необхідна сума для покупки імплантату, що для нашого скромного доходу - було нереально важко.
Дякую Вам велике, що Ви рятуєте життя дітей і даєте можливість вірити в добро всім - і тим, хто отримує допомогу, і хто допомагає. Всім співробітникам УФОНД бажаю здоров’я і всіх земних благ.
Дякую за доньку). З повагою, Махортова Юлія.

******
Хочу сказати величезне спасибі всій команді Уфонду, за надання допомоги по установці оклюдеру моєму синові Похил Іллі. Спасибі, від чистого серця! Ви відгукнулися на моє прохання і допомогли нам у важкий момент. Ви не пошкодували своїх сил і часу для нас, і я щиро дякую Вам за це. Також, велика подяка нашому лікарю: хірургу - Ігорю Вікторовичу, велике спасибі за Ваші старання і знання, за Ваші зусилля і поради, за Вашу доброту і розуміння, за Ваш професіоналізм і майстерність. Ви - чудовий лікар!
******
Від щирого серця хочемо подякувати Українському Фонду Допомоги та керівнику Роману Бєценко, партнерам, друзям і читачам! Дякуємо за всі добрі справи, які Ви робите! Дякуємо за врятовані життя, за радість і надію, яка зявилася в багатьох людей, завдяки Уфонду! Нехай добро, яке зроблене Вами, повернеться сторицею! Низький уклін Вам від усієї нашої родини за допомогу в лікуванні донечки.
Нехай Вам щастить, Ви і Ваш колектив робите велику справу. Прийміть вітання і подяку від щирого серця за врятовані життя й за те, що Ви є! Низько вклоняємося Всім Вам!!!
******
Добрий день, шановні співробітники Українського фонду допомоги. Кілька днів тому нашій Наталці Онопрієнко закрили ДМПП окклюдером, який ви для нас придбали. Було багато переживань, так як на операцію нас взяли з кашлем і рідиною в легенях в наслідок дефекту в серце. Але команда лікарів-професіоналів змогла благополучно виконати все заплановане.Щиро вдячні всім творцям, співробітникам Уфонду і особисто Роману за розуміння, підтримку і допомогу в реалізації цієї операції. Вдячні всім тим небайдужим людям за посильну допомогу заради здорового серця нашої доньки. Також велика подяка нашим лікарям: хірургу Ігорю Вікторовичу і анестезіологу Дмитру Олександровичу. Завдяки всім вам наша Наташа може з радістю і задоволенням займатися танцями і активно розвиватися, ходити в її улюблений дитячий садок, а головне, спокійно спати, не страждаючи від невиліковного кашлю.
Допомога Українського фонду допомоги - це реальний шанс для багатьох безнадійно-дорогих проектів, це шанс простим дітям стати здоровими і щасливими.
Дякуємо, що ви і нам надали цей шанс. З вдячністю, з побажаннями успішної праці і розвитку сім’я Онопрієнко.

******
Мабуть не вистачить на світі слів, щоб передати всю біль, яку відчувають дорослі, коли дитині ставлять страшний діагноз. Так само і не вистачить слів щоб виразити всю вдячність людям, які поруч з тобою в тяжкі хвилини твого життя. Нам дуже пощастило, тому що після того як ми дізнались діагноз нашої дівчинки - Вікторії Андрійчук (вроджена вада серця, потрібна термінова дороговартісна операція), доля звела нас з Уфондом. Ці люди відгукнулись на наше прохання, підтримали не лише матеріально, але й морально. В таких випадках саме моральна підтримка є не менш важливою ніж фінансова. Хочу подякувати особисто Роману Бєценко за щирі слова підтримки, за подарунки (особливо сподабалась книга, яку Віка прочитала на одному подиху). Нехай вам Бог повертає сторицею все те добре, яке ви віддаєте людям. Нехай поруч з вами і вашими родинами завжди буде Ангел - охоронець, який захищає вас і дає сили для подальшого творіння добра. Щастя вам, миру, злагоди і любові. Хай береже вас Бог.

******
Ми з дружиною щиро дякуємо Вам за врятоване сердечко нашого сина, Владислава Федорова. Йому 18.03.2019 року зробили операцію в ДУ «Інститут серця МОЗ» зі встановлення серцевого імпланта задля усунення вади серця – відкритої артеріальної протоки. Тепер завдячуючи вашій допомозі, Владик буде рости та розвиватись абсолютно здоровою та щасливою дитиною. Добре, що в наших реаліях життя є такі чарівні, добрі люди та компанії, які завжди напоготові допомогти в скрутну хвилину. Адже завдяки акції «Серце б’ється завдяки кожному з нас» від компанії «Фора» і торгової марки «Агуша Україна», вдалось зібрати необхідну суму коштів на придбання серцевого імпланта, який усунув у Владика ваду серця. З таких добрих справ складається все життя і ми раді, що частинка цього добра буде жити у Владика в сердечці. Дозвольте висловити щиру вдячність всім тим людям, хто став частинкою цієї доброї справи!
******
Хочу сказать огромное спасибо всей команде Уфонда, за оказание спонсорской помощи по установке окклюдера Берлову Дмитрию. Благодаря Вам, мой ребенок стал счастливее, улыбчивее, готовый к новым открытиям, а вместе с ним и мы - родители. Отдельное спасибо, Роману Беценко, за сочувствие, поддержку и подарки, которыми одарили ребенка, после выздоровления! Спасибо, что есть Добро!!!

******
Спасибо вам огромное Уфонд!
За вашу помощь и спасение жизни моей доченьки Эльмиры Мартыновой. Спасибо всей команде Уфонда, и особенно Роману, за помощь, за то, что приносите не только родителям радость, тем что их ребёнок здоров вашими усилиями, а ещё детям дарите радость неожиданным приходом, да ещё с такими подарками. Огромное спасибо!

******
Від всього сердця дякуємо за такий чудовий подарунок для нашої донечки Юлії Козак. Бажаєм вам творчого натхнення та успіхів. Ольга Козак

*
*****
Если бы не команда Уфонда, операция по закрытию ДМПП окклюдером моему сыну Владиславу Плохому, наверное, не состоялась бы так быстро. Было очень много сомнений, переживаний. И только благодаря профессионализму врачей, финансовой и моральной поддержке фонда, у нас все получилось. Огромное спасибо Роману и команде Уфонда. Их доброта и тепло развеивают все сомнения. Пусть ангел Вас хранит и помогает. Татьяна Плохая

******
Доброго дня.
Ще раз хочу подякувати Вам і Вашому фонду, а також лікарям інституту Амосова за допомогу моїй донечці Марії Коробко. Ще менше року назад танці для неї були лиш мрією... А тепер вона із задоволенням наполегливо і старанно займається... Коли я сказала, що ми з нею йдем записуватись на танці, то вона від щастя просто плакала... Сльози котились крізь посмішку, емоції радості її переповнювали.... Вона ще маленька і не зовсім розуміє, що всього цього могло б не бути, якби не наполеглива праця працівників фонду, партнерiв, лікарів, і просто добрих і щирих людей... Дай Бог Вам всім здоров`я. Іванна Коробко

******
Хочу подякувати Українському фонду допомоги, за допомогу для моєї дитини – Басалиги Іванки. Завдяки небайдужим людям нам випав шанс на одужання. Справді віриться, що добро є, адже такі рятівники як Ви допомогають маленьким сердечкам з великою любов’ю одужувати якнайшвидше. Завдяки Вам ми матимемо здорове сердечко. Дякую за кошти, за підтримку та небайдужість. Нехай завжди Вас оберігає Господь Бог.
Міцно обнімаємо Марина і маленька Іванка.

******
Добрый день, сотрудники Уфонда!
Хочу выразить огромную благодарность за помощь, оказанную моему сыну Овчаренко Димочке, с диагнозом ДЦП (тетрапарез) – в сборе средств на прохождение реабилитации в Центре Томатис Украина, г. Харьков. Спасибо всем сотрудникам фонда за неравнодушие, понимание и сопереживание нашей проблеме, за ваш благородный труд, заботу, за то, что даете нам уверенность в завтрашнем дне.
Огромное спасибо всем благотворителям и неравнодушным людям,которые не прошли мимо, протянули руку помощи в трудные для нас минуты! Спасибо, что дарите частичку своего большого сердца нашим детям!
Уважаемый, Роман, спасибо Вам, за ваше терпение, отзывчивость, доброту, внимание и понимание! Желаю здоровья, счастья, радости всем Вам и Вашим близким! Побольше тепла на вашем нелегком и благородном пути! Фонду дальнейшего процветания! Спасибо, что Вы есть!!! Ведь благодаря вашей помощи мы преодолеем все трудности и невзгоды. С уважением, мама Виктория Овчаренко.

******
Дякуємо всім за допомогу, що дали шанс на здорове та повноцінне життя моєму синові Артему Пархеті

******
Добрый день, Уфонд!
Хотим выразить благодарность всему коллективу Уфонда. Вы для многих подопечных, таких как мы семей, стали родными! Сколько помощи Вы оказываете людям, скольким деткам дарите радость!!! Спасибо Вам огромное, низкий Вам поклон за Ваш труд и за Ваше милосердие! Всем сотрудникам, благотворителям, помощникам доброго здоровья, счастья, успехов! Дело, которое приносит огромную пользу, неоценимо!
С уважением, семья Макара Стецюка.
******
Здравствуйте, уважаемые создатели и сотрудники Украинского Фонда Помощи!
Сегодня я пишу Вам, чтобы выразить свою искреннюю благодарность за Вашу работу! Вы не только помогаете людям деньгами, благодаря Фонду множество детей и их родителей в прямом смысле обретают новую жизнь.
Нашей дочери, 11-летней Небылице Виктории, в декабре 2012 года за счет Фонда была куплена и установлена инсулиновая помпа. Вот уже 4 месяца дочь пользуется этим невероятно умным прибором. Как только ей установили помпу, Вика не сдерживая эмоций, спешила поделиться радостной новостью с родными и подругами, говорила, что теперь она счастлива - так сильно она верила, что прибор облегчит и улучшит ее жизнь. И это действительно так! Несмотря на множество функций, выполняемых помпой, Вика очень быстро ее усвоила и почти все операции может делать без родительской помощи. Уровень сахара стал более стабильным и держится в пределах нормы. Более свободным стал режим питания и физических нагрузок. Ведь в работе инсулиновой помпы все предусмотрено! Главное - правильно ее использовать!
Поэтому вся наша семья безмерно благодарна всем: создателям такого замечательного прибора; Вам, основателям Украинского Фонда помощи; Сотруднику фонда Роману, который непосредственно занимался рассмотрением и оформлением документов; Огромное спасибо спонсорам - замечательным людям, которые откликнулись на нашу просьбу, за их доброту и великодушие! Отдельное спасибо врачам детского центра «ОХМАТДЕТ» Нифонтовой Ларисе Валентиновне и Малашонок Виктории Борисовне, которые поделились своими знаниями, научили нас пользоваться помпой и контролировать сахарный диабет. Они не только профессионалы своего дела, но и прекрасные люди, готовые поддержать и уделить каждому больному ребенку необходимое внимание! И слава Богу, что все Вы, такие замечательные люди, встретившиеся нам на пути в решении нашей проблемы!
Искренне благодарна Наталья Небылица.

******
Добрый день!
Меня зовут Ольга Мосийчук, я мама Дани Мосийчука. Хочу от имени нашей семьи, поблагодарить всех тех, кто не остался равнодушным к нашей беде и помог собрать деньги на два курса реабилитации, нашему сыну.
Решение обратиться за помощью к людям далось нам очень не просто. Мы попали в ситуацию, когда родные мужа отказались помочь нам, посчитав это пустой тратой денег. У меня одна только мама, ей 70 лет. Другого выхода у нас не осталось. Огромное спасибо Благотворителям за надежду и веру, которые Вы подарили нам и нашему сыну. Хочу от всей души пожелать Вам и Вашим близким мира, здоровья, процветания, удачи и Божьего благословения. Пусть Ваша доброта и щедрость вернется к Вам сторицей.
Отдельно хотим поблагодарить сотрудников фонда. Спасибо Вам большое за чуткость и способность сопереживать, умение и желание поддержать тех, кто в этом нуждается. Желаем всему Вашему коллективу неиссякаемой энергии, стабильности в делах, процветания, мира, здоровья и благополучия! Мы молимся за Вас.
Спасибо огромное!!! С уважением, семья Мосийчук.