Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

  Віка Грибенко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Компанія «Фора» та читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Віка народилася здоровою дитиною. Вся наша родина дуже раділа її появі. Через рік після народження, під час планового обстеження, у доньки виявили вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки. Таке часто буває у новонароджених. Але лікарі заспокоїли нас, сказавши, що дефект може затягнутися сам, до двох-трьох років, по мірі зростання Вікторії.
Ми дуже сподівалися, що так і станеться. Але надії виявилися марними.
Нас направили на консультацію в Інститут серця, в якому, лікар-кардіолог сказав, що серце дитини починає працювати з перевантаженням і зараз дефект збільшується, що призводить до дилатації (збільшення обсягу камер серця - Уфонд) правих відділів серця. Тепер треба робити операцію, щоб прибрати вроджений дефект.
Як операція? Адже вона така маленька? Її серце ще таке крихітне...
Кардіохірурги Інституту серця запропонували нам альтернативний варіант – закрити дефект щадно, без розтину грудної клітини, за допомогою спеціального імпланту – оклюдеру. Відкладати операцію не можна, але зібрати на неї гроші ми не можемо. Тому ми звертаємося до Вашого фонду з проханням допомогти придбати оклюдер для Вікторії і тим самим дати їй можливість для повноцінного і здорового життя. Аліна Грибенко, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Вікторії вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Вікторії Грибенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 406 чоловік
Допомогли: 406 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

02.04.2021
Віка Грибенко успішно прооперована в Київському Інституті серця.
В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закрито через судини за допомогою оклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з рідними вдома.
Рідні, Вікторії, дякують компанії «Фора» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.