Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Віка Летун

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Компанія «Фора» та читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Вікторія - неймовірно життєрадісна, відкрита та активна дитина. Силі духу, терпіння і витримки цієї тендітної і ніжної на вигляд дівчинки, можна тільки дивуватися. За дев’ять років вона перенесла чотири операції, кілька госпіталізацій і незліченну кількість курсів реабілітації та лікування. Через перенесену під час вагітності вірусну інфекцію, у другому семестрі з’явилася рідина в навколоплідних водах, що свідчило про інфікування дитини.
Друга половина вагітності протікала важко, дитина з’явилася на світ раніше терміну. Важкі, передчасні пологи та інфікування під час вагітності, позначилися на здоров’ї нашої дівчинки. Завдяки прекрасним, високопрофесійним лікарям і небайдужим людям, крок за кроком, ми долаємо труднощі, проходимо курси лікування по поставленим діагнозам, робимо все можливе, щоб наша дитина могла жити повноцінним життям й безтурботно радіти дитинству.
Кілька років тому, лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, виявили у Віки ще й вроджену ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки і відкрите овальне вікно. Про операцію в той час не говорили, сподівалися, що, можливо, з часом дефект і «вікно» самі закриються. Але, на жаль, цього не сталося. Під час останнього обстеження виявили, що дефект міжпередсердної перегородки не один, а два, і вони вже не закриються.
Дитина росте і, якщо зараз не прооперувати, це призведе до незворотних змін в серці. Уже зараз наявність пороку погано впливає на її здоров’я, донька часто хворіє на ГРВІ, ангінами, обструктивними бронхітами, які переходять в пневмонії. Лікарі рекомендують щадну операцію, за допомогою оклюдеру, так як, це найбільш підходяща операція в нашому випадку. Отримати квоту МОЗу на операцію ми не можемо, а самим, дорогий оклюдер нам не придбати. В нас багатодітна родина, я перебуваю в декретній відпустці, чоловік один забезпечує сім’ю. Будемо дуже вдячні Вам за підтримку і допомогу в зборі коштів на придбання оклюдеру. Олена Літун, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Вікторії вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття двох дефектів міжпередсердної перегородки за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти В
ікторії Летун, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 387 чоловік
Допомогли: 387 чоловік
Зібрано: 105 609 грн


05.03.2021
Віка Літун успішно прооперована в Київському Інституті серця. В ході ендоваскулярної операції дефект міжпередсердної перегородки закритий за допомогою спеціального імплантату - оклюдеру. Операція тривала близько години, робота серцево-судинної системи відновлена, дівчинка почувається добре і вже з рідними вдома.

Мама Вікторії, вдячна компанії «Фора» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.