Зібрали:

2023 рік: 1 435 053 ₴
12 років: 53 592 966 ₴

Віка Тахтаулова

ЗІБРАНО 105 609 грн. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Віка народилась цілком здоровою дитиною. Під час вагітності, також не було ускладнень. Нічого не віщувало біди. Але, в свій перший рік, донечка сильно захворіла. Ми звернулися до педіатра, який при огляді почув шуми в серці Вікі. Нас відразу ж направили в дитячий обласний кардіологічний центр, де після повного обстеження кардіолога, доньці поставили діагноз - вроджена вада серця. Щоб переконатися в точності діагнозу, ми поїхали в Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т.Зайцева. Там підтвердили діагноз - вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перегородки. Лікар сказав, що отвір треба закривати, так як він вже великого розміру і самостійно не закриється, як це іноді буває. Нам запропонували щадну операцію, за допомогою імплантату окклюдеру. Цей метод дозволяє виконати закриття дефекту міжпередсердної перегородки, не вдаючись до відкритого втручання, штучного кровообігу і тривалої реабілітації. Операція безкоштовна, але сам пристрій коштує великих грошей. В нашій родині двоє діток, я працюю, хоча повинна бути в декретній відпустці, тато дітей також працює, але така сума для нас непідйомна, тому просимо у небайдужих людей допомогти нашій дочці. Тахтаулова Карина, Харків.
Завідувач відділенням інтервенційної кардіології в ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Дитина часто страждає на простудні захворювання та підвищену стомлюваністю, незважаючи на свій маленький вік. При обстеженні встановлено діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки діаметром 9 мм з дилатацією правих камер серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття дефекту окклюдером».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вікторії Тахтаулової, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 106 чоловік
Допомогли: 106 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

30.09.2019
Віка Тахтаулова успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект міжпередсердної перегородки окклюдером, через маленький прокол в стегнової вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Віка відчуває себе добре. Вже через кілька днів після операції, дівчинку виписали додому.
Карина, мама Вікі, дякує за допомогу Фонду «Допомогати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.