Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Віка Тищенко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Вікторія дуже довгоочікувана та бажана дитина для нашої родини. Вагітність протікала добре, без будь-яких ускладнень. Після народження, неонатолог почула шуми в серці Вікі, і сказала, що таке буває, і через два тижні шуми повинні пройти. Через два тижні нічого не змінилося, нас так і виписали, тільки рекомендували спостерігатися у міського кардіолога. Під час планового обстеження, лікар кардіолог направила доньку на УЗД. Для нас було шоком, коли ми дізналися, що у нашої дитини вроджена вада серця - дефект міжшлуночкової перегородки, і потрібно оперативне лікування. Це не передати словами, що ми відчували в той момент і до сих пір. Адже наша дівчинка дуже рухлива, весела, товариська і усміхнена, ми ніколи не могли подумати, що нашу дитину спіткає така недуга. Зараз Вікє потрібно уникати будь-яких навантажень, не бігати, не стрибати і не хворіти. Але як можна пояснити маленькій дитині, що їй не можна бігати з іншими дітьми по двору?
Кардіологи інституту Амосова, рекомендують провести Вікторії ендоваскулярну операцію по закриттю вади серця. Операцію проведуть безкоштовно, а ось необхідний імплантат - оклюдер, нам необхідно сплатити самим. Я ще в декретній відпустці, а у батька Вікі мінімальна заробітна плата. Самим нам таких грошей не зібрати. Просимо Вас про допомогу. Катерина Тищенко, Маріуполь.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Вікторії потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Вікторії Тищенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 118 чоловік
Допомогли: 118 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

11.10.2021
Вікторія Тищенко успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши дефект міжпередсердної перегородки окклюдером, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Віка відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.

Батьки Віки, дякують Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.