Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Вікторія Козюберда

ЗІБРАНО 6 226 гривень. Медикаменти сплачено. ПРООПЕРУВАЛИ.

У моєї доньки Вікторії дуже крихкі кістки. З народження донька хворіє генетичним захворюванням - недосконалим остеогенезом. У дитини надзвичайно крихкі кістки, які ламаються навіть від необережного руху. Таких людей ще називають "кришталевими" або "скляшками". Все тому що у них, через генетичну несправність, не виробляється кістковий колаген, який відповідає за "пружність" кісток. За свої 13 років, Віка пережила понад 100 переломів в різних частинах тіла. Щоб уникнути переломів, для зміцнення кісток, доньці почали імплантувати спеціальні, телескопічні, зростаючі стержні, на верхні і нижні кінцівки. На даний момент дитина потребує 10-те оперативне втручання щодо усунення деформації та установлення стрижнів правого передпліччя. Імплантати Віки встановлять за держквоту, а ліки, необхідні для проведення операції, нам потрібно оплатити самим.
Раніше ми вже звертались до Вас за допомогою. Величезне спасибі, що допомогли! Сьогодні, ми знову звертаємося до всіх Вас, з проханням допомогти Вікторії. Ірина Козюберда, Харківська область.
Лікар відділення дитячої ортопедії Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України, асистент кафедри травматології та ортопедії Харківської медичної академії післядипломної освіти Пашенко Андрій Віталійович: «Для проведення хірургічного втручання правого плеча та передпліччя, а також лікування в ранньому післяопераційному періоді, пацієнтці необхідні медикаменти і ряд засобів медичного призначення».

Вартість необхідних медикаментів 6 226 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вікторії Козюберда, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 15 чоловік
Допомогли: 15 чоловік
Зібрано: 6 226 грн

23.10.2020
Вікторія Козюберда успішно прооперована в Інституті патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України (Харків). Завдяки допомозі наших читачів, тринадцятирічна Вікторія Козюберда, отримала медикаменти, які необхідні для проведення операції. Саме завдяки швидкій та найголовніше своєчасній допомозі від наших читачів, закупівлю медикаментів провели вчасно, що дозволило провести Вікторії благополучно операцію!
Ірина, мама Віки, дякує всім, хто відгукнувся за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.