Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Вікторія Кравченко

ЗІБРАНО 15 865 гривень. Курсове лікування пройдено.

Донька народилась в тяжкому стані, сама не почала дихати, пульс у неї був уповільнений. Віку поклали в реанімацію. Виписали нас майже через місяць під спостереження невролога. Коли нас виписали, думали, що все позаду. Лікарі ставили тільки підвищений тонус м’язів. Ми займалися вдома, проходили курси масажу, медикаментозне лікування, але я бачила, що все-таки дитина відстає у фізичному розвитку. У рік і вісім місяців, після планового обстеження, доньці поставили діагноз - дитячий церебральний параліч. Спочатку був стрес, але потім зрозуміли, що опускати руки ніяк не можна. Тим більше, що лікарі прогнозували хороші результати якщо зараз, поки вона маленька, взятися і інтенсивно працювати, проходити регулярно курси реабілітації, займатися вдома.
Розумово Віка розвивається добре, зрозуміло розмовляє, вміє рахувати до 10, знає всі кольори, основні геометричні фігури. Уже зараз говорить, що хоче до школи. На сьогоднішній день Віка пройшла 9 курсів реабілітації. Перший - за місцем прописки в Донецькій області, решта - в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Один з курсів лікування, в минулому році нам допомогли оплатити благодійники Уфонду. Велике вам дякую! Після кожного курсу реабілітації, у доньки є результати. Нехай Віка ще не ходить як всі дітки, але головне, що ми не стоїмо на місці. Зараз донечка може пройти невелику відстань без підтримки, але утримувати рівновагу їй ще важко, вона намагається затримуватися руками, постійно піднімаючи їх вгору. Я бачу, як Віка старається, займається добре в клініці і вдома. Якщо раніше вона боялася йти на процедури реабілітації, то зараз ми разом дуже чекаємо кожен курс лікування, так як знаємо, що це ще один крок вперед.
Необхідно продовжувати лікування. Але оплатити його, для нас зараз не під силу. Заробітку вистачає лише на проживання і реабілітаційні заходи (плавання, масаж, іпотерапія) між курсами реабілітації.
Допоможіть, будь ласка, доньці продовжити лікування! Оксана Кравченко, Донецька область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Після проведеного лікування відзначається хороша динаміка. Вікторії необхідно продовжувати терапію, щоб підвищити рухову активність, більше розвинути її мову і поліпшити загальний стан дівчинки».

Вартість одного курсу лікування 15 865 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Віки Кравченко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 27 чоловік
Допомогли: 27 чоловік
Зібрано: 15 865 грн