Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Віра Писаренко

ЗІБРАНО 33 170 гривень. Компанія «Фора» та читачі Уфонду зібрали 33 170 грн. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Віра народилася на 40-му тижні вагітності, пологи пройшли добре. З пологового будинку нас виписали на третій день перебування, з позначкою звернутися в геном-центр. Після обстеження та аналізів в геном-центрі, нам було поставлено діагноз – синдром Дауна. А в півроку, після планового обстеження педіатра та кардіолога, Вірі було вставлено діагноз вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, легенева гіпертензія. За рекомендаціями та висновками фахівців, дитині потрібно робити ендоваскулярну операцію – закриття отвору оклюдером-спіраллю. Вартість такого пристрою більше 30 тисяч гривень. Я виховую одна двох дітей, не працюю через догляд за дитиною з інвалідністю, всі гроші, які я отримую, йдуть на постійні реабілітації та дорогі препарати. Дуже прошу Вашої допомоги для Віри! Любов Писаренко, Донецька область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «При обстеженні, Вірі встановлений діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока, легенева гіпертензія. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 33 170 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Вірі Писаренко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Вірі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 17 чоловік
Допомогли: 17чоловік
Зібрано: 33 170 грн

08.07.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця Вірі Писаренко. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру-спіралі, який допомогли оплатити партнери Уфонду, компанія Фора. Операція тривала близько години. Робота серця та системи кровообігу відновлена, ознаки легеневої гіпертензії усунені. Віра відчуває себе добре, і вже на наступний день після операції була виписана додому.
Мама Віри дякує за допомогу компанії «Фора» та читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.