Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Віра Штанько

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Оклюдер сплачено.

Віра – бажана дитина у нашій родині. Народилася донька здоровою дитиною. Але, у 2-х місячному віці, під час огляду у поліклініці, лікар почув шуми у серці, і відправив Віру на обстеження до обласного дитячого кардіологічного центру. За результатами УЗД доньці поставили діагноз вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Ця новина для нас стала великим потрясінням, ми не хотіли сприймати її і до останнього вірили, що дефект закриється сам. Протягом двох років ми регулярно спостерігалися в обласному дитячому кардіоцентрі, а також консультувалися у інших спеціалістів, у тому числі й у кардіохірургів. На жаль, покращень на даний момент немає, більше того – неправильний розподіл крові в серці призвів до збільшення та розширення правих камер серця та посилення навантаження на судини легень. Завідувач відділення інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Вікторович Полівенок вважає за необхідне провести Вірі операцію з усунення цієї вади, щоб знизити навантаження на серце та судини малого кола кровообігу та уникнути тривалого відновного періоду. Найоптимальніший спосіб закриття даного дефекту – це малотравматична, ендоваскулярна операція з використанням спеціального пристрою – оклюдеру. При такому лікуванні ймовірність виникнення ускладнень набагато менша. Але, для цього, потрібно придбати оклюдер. Як і будь-яким батькам, нам дуже хочеться бачити донечку здоровою і щасливою, але, на жаль, ми не в змозі самостійно зібрати всю необхідну суму для покупки оклюдеру, тому просимо Вас про допомогу. Наталія Яранцева, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, Вірі було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки, дилатація правих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору окклюдером. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Вірі Штанько, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акціїНаповни серце життям!.
А також, перерахувати допомогу Вірі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли: 1 людина
Зібрано: 88 250 грн