Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Віталік Федоров

ЗІБРАНО 42 000 гривен. Інсулінова помпа оплачена та передана.
Компанія SPScommerce внесла 13 350 гривень.

Влітку 2018 року, коли померла моя мама, а через 2 місяці помер і тато (бабуся і дідусь Віталія), синові на тлі перенесеного стресу, діагностували цукровий діабет 1 типу, важкої форми. В одну мить земля пішла з-під ніг, хоча це відчуття зі мною до сих пір.
Попереду у Віталіка 11 клас, державні іспити, вступ до ВНЗ, про який так довго син мріяв. Але замість наполегливої підготовки - лікарні, обстеження, аналізи та постійні ін’єкції, по 6 раз на день. Так пролетів важкий рік.
Незважаючи на захворювання, іспити син здав прекрасно і вступив до ВНЗ. Але змушений був вибрати заочну форму навчання, так як, через нестабільний перебіг діабету, постійно знаходиться на парах, Віталік не може. Ми весь час намагаємося полегшити перебіг захворювання і мріємо придбати інсулінову помпу для Віталіка, тому що вже зараз, на місцях постійних ін’єкцій стала спостерігатися алергічна реакція і синці. Але, поки, це нам не вдалося. Прилад цей дуже дорогий. Нашої з чоловіком зарплати, ледь вистачить на її щомісячне обслуговування, яке також недешеве. Тому звертаємося за допомогою до всіх небайдужих людей. Допоможіть, будь ласка! Наталія Федорова, Дніпропетровська область.
Завідуюча відділенням ендокринології клініки ОХМАТДИТ Наталія Погодаєва (Київ): «Віталій хворіє на цукровий діабет 1 рік. Перебіг діабету у хлопчика нестабільний, зі схильністю до тяжких гіпоглікемічних станів. Отримує замісну терапію інсуліном, який вводиться підшкірно за допомогою шприц ручок до 6 разів на добу. Віталій потребує помпової інсулінотерапії. Це єдина можливість компенсувати захворювання дитини».

Вартість інсулінової помпи 42 000 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Віталію Федорову, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 154 людини
Допомогли:
154 людини
Зібрано:
42 000 грн