Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

ДЦПСеред безлічі невирішених на сьогоднішній день питань у медичній сфері України однією з найгостріших проблем є проблема лікування та реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи.

Рівень таких захворювань зростає у всьому світі, і наша країна не є винятком. Свою роль у цьому негативному процесі відіграла і соціально-економічна ситуація в Україні та екологічні фактори. Все це не могло не позначитися як на здоров‘ї матерів, так і на здоров‘ї їхніх дітей.
Дитяча інвалідність загалом на 60-70% представлена патологією нервової системи. Провідною патологією нервової системи є ДЦП. За ним йдуть епілепсія та розумова відсталість.

Допомогою дітям із церебральним паралічем ми з вами займаємося з 2010 року. З 2013 року ми розпочали співпрацю з Міжнародною клінікою відновного лікування Володимир Козявкін (м. Трускавець), з 2019 клінікою «КідзРехаб». За програмою Фонду, оплачується у повному розмірі, лише курсове лікування в одному із профільних центрів реабілітації. Проживання та дорога не оплачується Фондом.