Зібрали:

2024 рік: 209 915 ₴
13 років: 56 545 758 ₴

ДЦПСофія Алексєєва Макар Стецюк Дарина Лутчин Дарина Вісягіна (2 курс) Маркіян Смеречанський На двох один діагноз Сергій Єрмак Дарина Вісягіна Вова Побережний Ліза Заторська Марко Перегінський Складна доля Шанс на самостійність Саша Харченко Вікторія Кравченко Чарівний тигр Макара   Євгенія Кирпична Кирило Сумкін Виктор Батрак Дима Козаченко Максим Носик Саша Сова Ярина Гушпит Жить за двоих Иванна Карапузь Богдан Козлов Лиза Лунь Волшебный тигр Макара Судьба или жизнь? Вика Кравченко Перспективный мальчик Саша Сергеев Данная Богом Назар Тесленко Георгий Остафий Полина Шаповалова Доценко Антон Саша Еременко Богдан Лавський Даня Мосийчук Максим Бондар Мария Демьянчук Паша Бокало Ваня Звягинцев Андрей Карамулин София Задорожнюк София Кирилюк Саша Островський Богдан Козлов Владислава Высоцька Максим Бондар
Серед безлічі невирішених на сьогоднішній день питань у медичній сфері України однією з найгостріших проблем є проблема лікування та реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи.

Рівень таких захворювань зростає у всьому світі, і наша країна не є винятком. Свою роль у цьому негативному процесі відіграла і соціально-економічна ситуація в Україні та екологічні фактори. Все це не могло не позначитися як на здоров‘ї матерів, так і на здоров‘ї їхніх дітей.
Дитяча інвалідність загалом на 60-70% представлена патологією нервової системи. Провідною патологією нервової системи є ДЦП. За ним йдуть епілепсія та розумова відсталість.

Допомогою дітям із церебральним паралічем ми з вами займаємося з 2010 року. З 2013 року ми розпочали співпрацю з Міжнародною клінікою відновного лікування Володимир Козявкін (м. Трускавець), з 2019 клінікою «КідзРехаб». За програмою Фонду, оплачується у повному розмірі, лише курсове лікування в одному із профільних центрів реабілітації. Проживання та дорога не оплачується Фондом.