Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Давид Кравчук

ЗІБРАНО 97 905 гривень. Читачі та партнери фонду внесли 97 905 гривень. ОККЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 13 790 гривень.

Давид є дуже бажаною дитиною в нашій родині. Всі з нетерпінням чекали народження нашого малюка, адже вагітність протікала дуже важко, у зв’язку з інфекційним захворюванням матері. На перший погляд малюк виглядав здоровим та активним. Проте, численні обстеження показали про наявність вади серця: відкритой артеріальной протоки та відкритого овального вікна. Лікарі на той час порекомендували зачекати та не втручатись оперативно, щоб дати можливість вадам спростуватись самостійно. Адже за їх словами, бувають випадки, коли вади можна перерости. Але, через 3 місяці після народження, лікарі діагностували нову вроджену ваду розвитку обох очей. Скільки сліз виплакано і скільки ночей не доспано – знає тільки Бог. Але, ми навчились жити з нашими проблемами здоров’я.
У чотиримісячному віці місцевий професор кардіолог все ж таки спростував наш діагноз та вселив віру в те, що проблем із серцем у дитини немає. Ми були найщасливішими, адже що може бути краще, ніж здорова дитина. Поганий зір не завадив Давидові успішно відвідувати дитячий садок, брати активну участь в різноманітних гуртках. Найулюбленішим гуртком став футбольний. Записались ми туди у 3 роки. Успішно тренувались та активно розвивались у спорті відповідно до свого віку. Та насторожувало те, що Давид дуже часто почав хворіти бронхітом. Мучив сильний кашель, який дошкуляв особливо в ночі. В черговий раз, під час лікування запалення легень, лікарка порадила звернутись до кардіолога та пройти обстеження. І ось під час чергового обстеження лікар, який декілька років назад спростував усі діагнози стосовно вродженої вади серця сказав, що відкрита артеріальна протока все ж таки є, і вона збільшується. Давида направили на детальне обстеження в Перше територіальне медичне об’єднання Львова, де діагноз було підтвердженно.
За ці роки відкрита артеріальна протока привела до суттєвого збільшення розмірів серця. Тепер синові заборонена будь-яка фізична активність та навантаження. Це було потрясінням для нас. Як важко пояснити маленькому активному хлопчику, що тепер він не зможе грати в футбол, не зможе відвідувати заняння з фізичної культури в школі, і просто бігати на спортивному майданчику з друзями. Сльози навертаються на очі, коли бачу, як однокласники Давида грають на фізкультурі в футбол, а він спостерігає за тим, що відбувається сидячи на лавці. Але ми щиро віримо в те, що світ не без добрих людей, і ми зможемо швидко зібрати необхідні кошти для проведення операції на серці Давида. Для нашої родини сума, яку виставляють постачальники за оклюдер є дуже великою. Щиро просимо у вас допомоги, щоб якнайшвидше повернути радість дитинства для нашого маленького сина! Оксана Кравчук, Тернопіль
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дитина швидко відновиться та повернеться до активного життя».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 97 905 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Давиду Кравчук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято.
Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Давидові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

03.05.2023
Давиду Кравчуку
успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції хлопчик був у палаті з мамою. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Давид почувається добре і вже вдома.
Мама хлопчика, дякує за допомогу читачам та партнерам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.