Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Давид Кулинич

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Давид народився з вродженою вадою серця - дефектом межпередсердной перегородки і постійно перебував під наглядом лікарів. До шести років, спостерігалася позитивна тенденція в зменшенні дефекту, але в подальшому почався зворотний процес. При черговому плановому огляді, у серці сина, було виявлено різке збільшення дефекту, мабуть пов’язане з ростом і заняттям спортом. Давид ходить на секцію тхеквондо. На думку лікарів, тепер допомогти синові може тільки операція. Найбезпечніший і надійний спосіб зупинити патологію, це - ендоваскулярна операція, з установкою окклюдером. Це дорогий пристрій, самим нам не зібрати таку суму грошей, тому змушені звернутися до всіх небайдужих людей за допомогою. Тетяна Федурцо, Луцьк.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Давиду потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою окклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Давиду Кулинич, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 119 чоловік
Допомогли: 119 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

11.03.2020
Давид Кулинич успішно прооперован в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Дефект міжпередсердної перегородки закритий ендоваскулярним методом, за допомогою окклюдеру. Операція тривала близько години. Робота серця відновлена. Хлопчик відчуває себе добре і вже виписаний додому. За словами завідуючого відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігора Дітківського, Давид буде розвиватися нарівні з однолітками, проблеми з серцем більше не будуть турбувати хлопчика і його рідних.
Рідні Давида, дякують за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.