Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Даніелла Кійко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Даніеллі 8 місяців. Дочка росте дуже життєрадісною дитиною. Півроку тому, у віці 2 місяців, лікарі діагностували у доньки – вроджену ваду серця, дефект міжпередсердної перегородки, і призначали уважно спостерігатися. З тих пір, ми постійно їздимо в кардіоцентр, до огляду фахівців. Проходили УЗД в надії на те, що отвір у серце закриється самостійно. Але дива не сталося, а розмір дефекту навпаки стрімко почав збільшуватися.
На останньому обстеженні, кардіологи сказали, що дефект потрібно закрити, так як він вже занадто великого розміру, для віку Даніелли. Нам запропонували щадну операцію за допомогою імплантату - оклюдеру. Цей метод дозволяє виконати закриття дефекту міжпередсердної перегородки, не вдаючись до відкритого втручання, штучного кровообігу і тривалої реабілітації. Сума, щоб купити окклюдер дуже велика, понад сто тисяч гривень! Нашій сім’ї не під силу зібрати її. Я перебуваю у відпустці по догляду за дитиною, в сім’ї є ще одна п’ятирічна дитина, весь дохід приносить тільки чоловік, у якого зарплата становить 5000 гривень. Прошу всіх людей з добрим серцем, відгукнутися і допомогти нашій донечці! Тетяна Кійко, Харківська область.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Даніеллі потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним способом за допомогою окклюдеру. Після операції дівчинка швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Даніеллі Кійко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши
SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 196 чоловік
Допомогли: 196 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

02.10.2020
Даніелла Кійко успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків).
Операція тривала одну годину, все пройшло без ускладнень. Дефект міжпередсердної перегородки закрито через судини спеціальним пристроєм – оклюдером. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Рідні Даніелли, дякують
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.