Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Дарина Вісягіна

ЗІБРАНО 16 700 гривень. Партнери та читачі Уфонду зібрали 16 700 гривень. КУРСОВЕ ЛІКУВАННЯ ПРОЙДЕНО.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 12 520 гривень.

Дарина дуже довгоочікувана і єдина моя дитина. Донька "поквапилась" побачити світ та народилася передчасно на 31 тижні вагітності, з вагою 1900 грам. Півтора місяці дитина була під апаратом штучної вентиляції. Через незрілість нервової системи, у Дарини стався крововилив, і це спричинило жахливі наслідки. З пологового будинку дитину виписали з діагнозом – ДЦП, затримка в розвитку. Коли доньці виповнилося п’ять місяців, ми почали проходити курси ЛФК, заняття з реабілітологом та масажистом. В 3,5 роки, Дарина нарешті зробила свої перші кроки. Ми не зупинялися і продовжували лікування. Займалися іпотерапією, дельфінотерапією, з логопедом та психологом. Важливо, що кожне таке заняття, хоч і по крупинці, але дає маленький, й такий важливий результат. Хотілося б продовжувати і не зупинятися на досягнутому, але, на жаль, мої фінансові можливості не дозволяють цього. Виховую доньку я сама, батько дитини пішов від нас, коли Дарині було дев’ять місяців, аліменти не сплачує. Тому, я змушена звертатися до Вас за допомогою. Олена Вісягіна, Харківська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Дарина потребує проходження чергового курсу відновного лікування та реабілітації. Дитина добре відкликається на лікування. Потрібно продовжувати знижувати м’язову напругу, збільшувати обсяг і якість рухів, поліпшити дрібну моторику і опору на ноги, координацію рухів, а також, загальний фізичний та психоемоційний стан дівчинки».

Вартість одного курсу лікування 16 700 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дарині Вісягіной, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 34 человека
Допомогли: 34 человека
Зібрано: 16 700 грн

07.07.2021
Дарина Вісягіна, пройшла запланований та довгоочікуваний курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування Козявкіна. Черговий курс реабілітації, вартістю понад 16 тисяч гривень, який допомогли оплатити читачі та партнери Уфонду, приніс такі довгоочікувані поліпшення для Дарини: дівчинка почала більш впевнено ходити, поліпшилась координація, пішов трохи тонус в стопах, з’явилися нові слова та звуки. Лікарі-реабілітологи дуже в захваті від результатів Дарини з останнього разу як вона була на лікуванні у кліниці. Мама дівчинки, має надію, що реабілітація дасть нові та ще кращі результати.
«Дякуємо кожному за змогу побувати на реабілітації! Бажаю всім бути здоровими та щасливими!» – слова подяки від Олени, мами Дарини.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов’язково стежити за долею дівчинки.