Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Дарина Дмишко

Дорогі друзі!
Дарина Дмишко отримала допомогу в рамках програми
«Уфонд.Серце»
та акції «Наповни серце життя» замість іншої підопічної Уфонду - Владислави Ворони. За медичними показниками та даними з передопераційного обстеження, Владиславі не знадобилась операція.

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Дарина народилася здоровою дитиною. Донька росла та розвивалась як всі діти. Але, під час планового обстеження перед школою, у Дарини було виявлено вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Це стало для нашої родини великим потрясінням, адже жодних проявів порушення здоров`я у дитини не було. Ми поїхали одразу на обстеження до 1-ої клінічної лікарні Львова. Проконсультовані дитячим кардіохірургом Петровим Віталієм, було вирішено провести термінову операцію для ліквідації даної вади серця. Найоптимальніший спосіб проведення операції доньці, це малотравматична, ендоваскулярна операція з використанням спеціального пристрою – оклюдеру. При такому лікуванні, вірогідність виникнення ускладнень набагато менша. Але для цього необхідно придбати оклюдер, який коштує забагато для нашої родини. Просимо Вашої допомоги. Христина Дмишко, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львів Петров Віталій: «У пацієнтки Дарини Дмишко – відкрита артеріальна протока. Щоб уникнути прогресування ускладнень, дівчинці потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – оклюдеру. Після такої операції дитина швидко відновиться і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Даринці Дмишко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Дарині за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

11.01.2022
Дарина Дмишко успішно прооперована у 1-ій клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львів.
У ході ендоваскулярної операції відкриту артеріальну протоку закрито за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру. Операція тривала півтори години, роботу серцево-судинної системи відновлено, дівчинка почувається добре і вже з рідними вдома.
Батьки Дарини, дякують
за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.