Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Дарина Лутчин

ЗІБРАНО 15 597 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 15 597 гривень.

Віртуальний бар "У дяді Аліка" вніс 13 886 гривень.

Дарина улюблена і бажана дитина в нашій родині. Нічого не віщувало біди, так як моя вагітність проходила добре, поки не почались пологи. Була вторинна слабкість пологової діяльності, стимулювали окситоцином. Лікар «видушувала» дитину, і в результаті того було кисневе голодування. Наша донечка перенесла важку асфіксію. Через 8 годин після народження, Дарина у важкому стані поступила в Львівську обласну клінічну лікарню, у відділення інтенсивної терапії новонароджених. Дитину госпіталізували з домінуючою важкою неврологічною симптоматикою, проявом тонічних судом, кефалогематомою в ділянці правої тім’яної кістки та аспіраційною пневмонією. Через 3 тижні дитину виписали додому, у задовільному стані нічого не сказавши про можливі наслідки.
Перші часи, донечка добре їла, набирала вагу, але була неспокійною, вночі дуже плакала. А у два місяці, Дарина раптово почала втрачати вагу і відмовлялася від їжі взагалі. Ми потрапили в Львівську обласну дитячу клінічну лікарню "Охмадит". Тоді ми перейшли на зондове годування, бо всі рефлекси пропали.
У 5 місяців у дитини почала трястися ручка і ножка. Нас направили у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, до відділення неврології. Тоді нам встановили одразу купу діагнозів: раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня, мікроцефалія, спастичний тетрапарез з порушенням рухової функції, симптоматична епілепсія з фокальними щоденними нападами, дисплазія кульшових суглобів та ЗПМР. З того часу у нас почалася боротьба за життя.
Ми пройшли більше 20 курсів реабілітації у різних центрах. Завдяки цим реабілітаціям та лікуванню, Дарина навчилася дуже богато чому: почала їсти з ложечки, краще утримує голову, почала очима вказувати на деякі предмети, намагається виконувати завдання які лікарі її завдають до дому.
Зараз, Даринці потрібно пройти наступний, плановий курс реабілітації, який є життєво необхідним для нашої донечки. Нашій родині дуже важко фінансово, тому ми звертаємося до Вашого фонду за допомогою Даринці. Ірина Лужецька, Львівська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м. Трускавець): «Після пройдених курсів реабілітації, у Дарини спостерігаються покращення в стані. Необхідно продовжувати лікування. Ми намагатимемося знизити тонус м’язів і зміцнити м’язи, щоб навчити дівчинку самостійно сидіти, пересуватися і розвинути мову дитини».

Вартість одного курсу лікування 15 597 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дарині Лутчин, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Дарині за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.