Зібрали:

2022 рік: 2 739 824 грн
За 11 років: 50 621 373 грн

Даяна Гош

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 88 250 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Моїй донечці Даяні 8 рочків. У 2 роки, під час планового обстеження у дитини виявили вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перегородки. Тоді лікарі сказали, що треба спостерігати, можливо вада сама виправиться. Але, про обмеження нам ніхто нічого не сказав. Тому, з часом Даяна почала займатися гімнастикою, але змушена була припинити відвідувати заняття, так як з’явилась сильна задишка та почала часто йти кров з носа. Такі симптоми ми стали помічати часто протягом останніх двох років. Ми вирішили звернутися за консультацією до кардіологів Першого територіального медичного об’єднання Львова. Фахівці клініки сказали, що за 6 років, дефект міжпередсердної перегородки дуже збільшився, спостерігається вже дилатація правих відділів серця, і щоб уникнути ускладнень, необхідно провести операцію з виправлення вади серця. По прогнозах лікарів, якщо цей отвір зараз не закрити, то в підлітковому віці у дитинки можуть бути часті інфаркти та утворюватися тромби. Я дуже сподіваюся на Вашу підтримку та допомогу моїй донечці! Марта Гош, Львів.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «При обстеженні, Даяні було встановлено діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки, дилатація правих відділів серця. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття отвору окклюдером. Це щадне втручання, після нього дитина швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Даяні Гош, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати,
відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Даяні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 213 чоловік
Допомогли: 213 чоловік
Зібрано: 88 250 грн

05.07.2022
Даяні Гош успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції Даяна була у палаті. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Дівчинка почувається добре і вже вдома з батьками!
Батьки Даяни, дякують
за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.