Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Денис Гриценко

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Компанія «Фора» та читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Три роки тому, на світ з’явився наш улюблений синочок Денис. Вся наша родина дуже раділа його появі. Але вже на наступний день, лікарі приголомшили нас звісткою, що у нашого синочка є відхилення в роботі серця. А саме, вроджена вада серця - дефект міжшлуночкової перегородки. Але лікарі заспокоїли нас, сказавши, що можливо цей дефект «закриється» у міру зростання Дениса.
Час минав, синок ріс, але «дірочка» в серці все не закривалася. Згодом, лікарі винесли вердикт, що сподіватися на диво більше не варто і треба робити операцію, щоб прибрати вроджений дефект.
Як? Адже він такий маленький? Його серце ще таке крихітне ... Ми приходили в жах від думки, що нашій дитині треба зробити операцію на відкритому і зупиненому серці. Але, звичайно ж, ми готові на все заради здоров’я сина.
І ось, кардіохірурги Інституту імені Амосова запропонували нам альтернативний варіант - малоінвазивну операцію з усунення вади з використанням оклюдеру. Незаперечний плюс цього методу, що він не вимагає відкритої полосної операції, зупинки серця, проведення штучного кровообігу. Час реабілітації після такого втручання теж істотно менший - всього кілька днів під наглядом, і можна повертатися додому.
Звичайно, ми дуже зраділи такому альтернативному варіанту..., але тут вдарив карантин, всі лікарні закрилися, планові операції були скасовані, і ми залишилися в незрозумілому «підвішеному» стані.
На початку 2021 року, ми все ж повернулися до питання операції для сина. Денис росте, і йому потрібно все більше сил та енергії для повноцінного життя. Але виявилося, що наш уряд заклав у бюджет 2021 року цілковитий «нуль» на придбання необхідного для нашого сина оклюдеру. Тому ми звертаємося до Вашого фонду з проханням допомогти придбати оклюдер для Дениса, і тим самим дати йому можливість для повноцінного і здорового життя. Олександра Гриценко, Київ.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Денисові потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції хлопчик швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здоров».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Денису Гриценко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 406 чоловік
Допомогли: 406 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

12.03.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця Денису Гриценко. Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Операція тривала більше години. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Денис почувається добре, і вже на наступний день після операції був виписаний додому.

Батьки Дениса дякують за допомогу компанії «Фора» і читачам Уфондц. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.