Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Денис Ларін

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Порок серця був виявлений у Дениса на другому тижні життя. Педіатр звернула увагу на те, що ручки дитини швидко остигали, як тільки вона знімала його рукавиці для немовлят. УЗД підтвердило її побоювання. Після цього, ми щороку проходили обстеження, в надії, що дефект закриється. Таке буває в медичній практиці. Але, на жаль, цього не сталося. Під час нещодавнього обстеження в Інституті серця, хірурги рекомендували зробити Денису операцію. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним способом, який найбільш безпечний для маленької дитини. Для такої операції потрібен дороговартісний пристрій - оклюдер. Ми з сином живемо вдвох вже 4 роки, в орендованій квартирі. Дениса тато допомагає у вихованні сина, але не має можливості фінансово брати участь, тому що живе на пенсію, і сам живе з інвалідністю після ДТП. Тому, мій дохід є єдиним в нашій родині, і не дозволяє мені оплатити самостійно дорогу операцію. Тетяна Ларіна, Маріуполь.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Дениса, вже збільшилися праві відділи серця. Для запобігання серцевої і легеневої недостатності хлопчикові потрібна операція - закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно. Після щадної операції дитина швидко відновиться і буде повністю здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Денису Ларіну, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 3 людини
Допомогли:
3 людини
Зібрано:
105 609 грн

25.11.2020
Денис Ларін успішно прооперований в Київському Інституті серця.
В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою оклюдеру. Операція щадна і малотравматична. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Хлопчик відчуває себе добре, і вже з рідними вдома.
Тетяна, мама Дениса, дякує читачам та партнерам Уфонду за допомогу та подарунки для Дениса. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.