Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Денис Полянич

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

У нас двоє дітей. Старшій доньці 13 років. Сина у нас не виходило зачати природним шляхом. Я перенесла 4 операції, 3 з яких у Києві. Але це не дало результату.
Кожен раз, на засіданнях суду з усиновлення, я дивилася на тих батьків, раділа разом з ними, і думала, коли Бог і мені ще подарує дитину. І ми зважилися на ЕКО. Бог дав нам сина з першої спроби. Те почуття, коли мені сказали, що я вагітна не передати словами.
Про ваду серця у Дениса, ми дізналися в пологовому будинку. Життя з того моменту пішло на лік часу для нашого сина. Отвір в серці синочка збільшується, тому йому необхідно якомога раніше провести операцію. Лікарі рекомендують ендоваскулярне втручання, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Купити його нам необхідно самостійно. Вартість оклюдеру більше 100 тисяч гривень, самім нам таких грошей не зібрати. Я працюю 14 років начальником служби у справах дітей Свалявської міської ради. Все своє життя, при невеликій зарплаті держслужбовця, я присвятила допомозі дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківської опіки. За час моєї роботи, більше 300 дітей знайшли нові родини. У зв‘язку з карантинними обмеженнями, магазин чоловіка збанкрутував, він закрив його і зараз в пошуках роботи в центрі зайнятості. Тому, просимо Вас про допомогу нашому синочкові. Антоніна Полянич, Закарпатська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Денису потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Денису Полянич, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 276 чоловік
Допомогли: 276 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

15.05.2021

У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова успішно прооперували Дениса Полянич.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - оклюдеру. Вже через годину після операції, Денис був в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Малюк відчуває себе добре, і вже вдома!
Мама Дениса, дяку
є за допомогу Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.