Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Дмитро Білинський

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 88 250 гривень. ОКЛЮДЕР СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Після народження, у Дмитра не було виявлено жодних патологій. Син зростав та розвивався здоровою дитиною. З дитинства займався спортом, вів активний спосіб життя. Дефект міжпередсердної перегородки, у Дмитра було виявлено випадково, під час медичного обстеження для подальшого приймання участі в спортивній секції з футболу. При зверненні до інших спеціалістів діагноз був підтверджений. По медичним рекомендаціям секцію з футболу, яку відвідував син, ми змушені були відмінити, щоб не давати навантаження на серце та уникнути ускладнень. Ми дуже сподіваємось, що це тимчасово і після операції яку рекомендують провести лікарі, наш Діма продовжить повноцінно жити та вести спортивний спосіб життя, оскільки дитина сумує за футбольними заняттями. На даний час необхідно провести операцію по встановленню спеціального оклюдера, який зможе закрити дефект та забезпечити дитині повноцінне здоров`я. Один оклюдер коштує майже 90 тисяч гривень, своїми силами нам доведеться довго збирати кошти, щоб його купити. Тому просимо вашої допомоги! Богдана Білинська, Волинська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об‘єднанні міста Львова Петров Віталій: «Щоб уникнути прогресування ускладнень, дитині потрібна операція – закриття міжпередсердної перегородки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Дмитру Білинському, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати,
відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Дмитрові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 170 чоловік
Допомогли: 170 чоловік
Зібрано: 88 250 грн

22.06.2022
Дмитро Білинський успішно прооперован в Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
У ході ендоваскулярної операції дефект міжпередсердної перегородки закрито за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру. Операція тривала близько години, роботу серцево-судинної системи відновлено, хлопчик почувається добре і вже з рідними вдома.
Мама Дмитра, дякує за допомогу
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.