Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Дмитро Грищук

ЗІБРАНО 89 559 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти Приватбанку і читачі Уфонду зібрали 89 559 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Вагітність і пологи протікали без ускладнень. Ми проходили з Дмитриком усі планові обстеження і медогляди: після народження, перед садочком і перед школою. Синок росте активним і здоровим хлопчиком. Але те, що сталося два тижні тому, глибоко шокувало всю сім‘ю. У Діми раптово почала паморочиться голова. Пройшовши обстеження в Вінниці, кардіолог поставив попередній діагноз - коарктація аорти. Земля пішла з-під ніг...
Нас направили відразу ж до інституту Амосова. Пройшовши повне обстеження в Києві, діагноз Діми підтвердили. Лікар-кардіолог інституту, сказав, що зволікати часу немає, далі буде тільки гірше, тому, необхідна операція - стентування коарктації аорти, ендоваскулярним методом. Операцію проведуть безкоштовно, але стент, нам необхідно купити самим. Ми не можемо самостійно зібрати гроші на покупку стента, так як доходи сім‘ї, з двома дітьми, не великі. Тому, звертаюся з проханням до всіх небайдужих людей, допомогти моєму синові. Людмила Грищук, Вінниця.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Діми виявили вроджену ваду серця - коарктацію аорти. Це звуження головної судини організму. При цьому захворюванні верхня половина тіла отримує надмірну кількість крові під високим тиском, нижня - навпаки. Щоб відновити просвіт судини необхідна процедура стентування».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 89 559 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Грищук Дмитру, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 113 чоловік
Допомогли: 113 чоловік
Зібрано: 89 559 грн

22.11.2019

У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно прооперували Грищук Діму. Складну вроджену ваду серця - коарктацію аорти, усунули ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - стента. Вже через дві години після операції, Діма був в палаті з мамою. Проведене лікування в майбутньому дозволить серцю повернутися в нормальний фізіологічний стан, а дитині рости і розвиватися із здоровим сердечком. Хлопчик відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Людмила, мама Дмитра, дякує за допомогу фонду «Допомагати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.