Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Дмитро Михалець

ЗІБРАНО 30 013 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Нещодавно, у мого сина виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку, яку потрібно терміново закрити, так як у дитини ще є хвороба – хронічний тонзиліт, яка може призвести до інфекційного ендокардиту. До 14 років, скарг на здоров`я у Дмитра не було, тому досконале обстеження не робили. У вересні цього року, син захворів ГРВІ, після тривалого захворювання, почав жалітися на біль у суглобах. Ми звернулися до травматолога та кардіоревматолога.
Знаючи, що у Дмитра хронічний тонзиліт, та почувши шуми у серці, лікарі відправили нас зробити УЗД. Так ми дізналися про наш діагноз – вроджену ваду серця. Так як, у віці 14 років на серце дитини іде найбільше навантаження, нам запропонували закрити протоку оклюдером-спіраллю, щоб уникнути подальших ускладнень. Безкоштовну операцію готові провести у Інституті імені Амосова. Але сам імплант - оклюдер, потрібно купити за власні кошти. Я мати одиначка, з інвалідністю 3 групи, не в змозі самотужки оплатити необхідний пристрій, тому прошу небайдужих людей допомогти моєму синові. Ольга Михалець, Хмельницький.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Дмитру необхідно провести ендоваскулярне закриття пороку з використанням окклюдеру-спіралі. Поки ще можливо уникнути операції на відкритому серці. Після щадного втручання хлопчик швидко відновиться і повернеться до звичного способу життя».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 30 013 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Михалець Дмитру, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Відправити SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість повідомлення 9 гривень.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
30 013 грн

08.11.2019
Діма Михалец успішно прооперований в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Відкриту артеріальну протоку закрито через судини за допомогою спеціального імплантату спіралі-оклюдеру. Операція щадна і малотравматична, тривала трохи більше години. Робота серцево-судинної системи відновлена, Діма здоров і відчуває себе добре. На наступний день після операції, ми відвідали і привітали Дмитра і його маму, з цією прекрасною подією в його житті.
Ольга, мама хлопчика, дякує партнерам і читачам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.