Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Дмитро Семенюк

ЗІБРАНО 66 340 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 66 340 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Діма наша перша довгоочікувана дитина. Незважаючи на часті хвороби, синок добре вчиться в школі. Діма дуже спокійний та уважний хлопчик, захоплюється комп‘ютером й програмуванням. Останнім часом, ми стали помічати, що дитина почала швидко втомлюватися. Поїхали на обстеження. Під час перевірки УЗД серця, у Діми виявили ваду серця - відкриту артеріальну протоку, яка досягла вже досить великих розмірів - 8,6 мм. Єдиний вихід для нормального життя сина, це – щадна операція з усунення отвори в серці спеціальним імплантатом – оклюдером-спіраллю. Імплантат цей, як виявилося для нашої родини, як і для багатьох сімей, дороговартісний, понад 60 тисяч гривень. Виховуємо двох синів з дружиною. Моїх доходів та зарплати дружини вистачає тільки на найнеобхідніше для життя. Відкласти або зібрати, ніяк у нашій сім‘ї не вийде. Допоможіть, будь ласка! Леонід Семенюк, Одеса.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Дімі потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 66 340 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Семенюк Дмитру, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 314 чоловік
Допомогли: 314 чоловік
Зібрано: 66 340 грн

15.05.2021
Дмитро Семенюк успішно прооперован в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Відкриту артеріальну протоку закрито ендоваскулярним методом, за допомогою оклюдеру-спіралі. Операція тривала близько години. Робота серця відновлена. Хлопчик відчуває себе добре і вже виписаний додому. За словами завідуючого відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігора Дітківського, Дмитро буде розвиватися нарівні з однолітками, проблеми з серцем більше не будуть турбувати хлопчика і його рідних.
Рідні Діми, дякують за допомогу
Благодійний фонд ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.