Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Донат за донат: збираємо кошти на лікування військових

15 лютого у Форі стартує нова благодійна акція «Донат за донат». Через донати власного виробництва Фори та з допомогою гостей мережі ми збираємо кошти на лікування наших захисників. 4 грн з кожного придбаного у Форі пончика будуть спрямовані на проведення операцій на серці військовим.

Разом із нашим постійним благодійним партнером Український фонд допомоги ми збираємо кошти на закупку оклюдерів – імплантів, що використовуються для проведення ендоваскулярних операцій на серці. Вартість одного імпланта часто перевищує 100 000 грн. На жаль, держава зараз не має можливості допомогти. Та допомогти можемо всі ми.
Операції будуть здійснюватись в Інституті серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова та в Першому територіальному медичному об’єднанні Львова.

Фора ще з 2017 року підтримує програму «Серце» Українського фонду Допомоги. У мережі діє проєкт допомоги дітям із вадам серця «Серце б’ється завдяки…». За цей час разом із гостями мережі нам вдалось зібрати 2 380 929 грн, завдяки цим коштам були проведені операції 35 діткам.

Та зараз нашої допомоги потребують наші захисники.