Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Допомога дитячим будинкам

Кожна дитина має право на безпечне та щасливе дитинство

Всеукраїнська благодійна організація «Український фонд Допомоги» (Уфонд), допомагає важкохворим дітям, дітям з інвалідністю та з фізичними вадами розвитку, а з 2020 року активно надає допомогу дитячим соціальним навчальним закладам, підтримує медичні установи України, а з початком повномасштабної війни допомагає військовим ЗСУ. Сто відсотків благодійних зборів і пожертв Уфонд спрямовує на реалізацію своїх програм та цілей, що діють. Наша місія – порятунок важкохворих дітей, захист інтересів, підтримка та допомога дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, шляхом об’єднання бізнеса, соціума та держави.

Новий програмний напрямок Фонду включає гуманітарні, освітні, медичні, екстрені забезпечення критичних потреб для дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей в складних життєвих обставинах, дітей ВПО, дітей загиблих героїв та всіх дітей, які постраждали від війни в Україні. Ми натхненно працюємо, щоб забезпечити новий рівень життя та можливостей для дітей, які виховуються та мешкають в дитячих соціальних навчальних закладах України.

Наш Фонд системно надає допомогу дитячим будинкам та інтернатам, аби зробити життя їхніх вихованців комфортнішим. А після початку повномасштабної війни така допомога стала ще більш важливою. Адже в цих діток немає родин, які можуть вивезти їх у безпечне місце й попіклуватися.
Зараз під опікою фонду — понад 9 інтернатних закладів. Ми підтримуємо кожен із цих закладів і забезпечуємо вихованців усім необхідним.

Долучайтеся до допомоги дітям, позбавленим батьківської опіки! Натискайте кнопку Допомогти аби зробити благодійний внесок.

Наразі, під опікою Уфонду знаходяться: Таращанський та Розбишивський навчально-реабілітаційні центри інтернати; Черешневий та Яхницький школи-інтернати; будинки-дитини міста Суми, Кременчука, Ізмаїлу; центри підтримки дітей «Наші діти» та «Надія»; шелтери Дніпра та Полтави.
За підтримкою спонсорів та партнерів Фонду, ми постійно надаємо всю необхідну допомогу закладам. Систематично проводимо різноманітні дитячі свята, майстер-класи і т.п.

Але є те, що не замінить ні один подарунок чи допомогу, це любов та підтримка інших людей. Тому будемо раді, якщо ви з нами особисто відвідаєте їх та поділитесь своїм теплом з вихованцями дитячих будинків.