Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Женя Верповська

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 105 609 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Женя п’ята дитина в нашій родині. Моя вагітність протікала складно, постійне збереження і постільний режим. Все привело до того, що народилася донька на півтора місяці раніше терміну. Дефект в міжпередсердної перегородці виявили практично з народження. Спочатку просто спостерігали. Раз на рік робили УЗД та ЕХО серця в надії, що отвір закриється. Але цього не сталося. Зараз Жені чотири роки. Під час чергового обстеження лікарі інституту Амосова сказали, що повноцінне і здорове життя доньці забезпечить тільки оперативне закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Ця операція дуже дорога для моєї родини. Я працюю бухгалтером, розлучена. У родини є ще четверо дітей. Таку суму, я зібрати не в змозі. Тому змушена звернутися за допомогою для оперативного лікування донечки до всіх небайдужих людей. Дуже прошу, допоможіть Жені стати здоровою. Світлана Верповська, Київська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Євгенії потрібна операція - закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Євгенії Верповськії, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна переказати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 98 чоловік
Допомогли: 98 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

15.09.2020
Женя Верповська успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Дефект міжпередсердної перегородки успішно закритий щадним способом, за допомогою оклюдеру. Операція тривала меньше години і пройшла успішно. Робота серця відновлена, відвернуто ризик розвитку небезпечних ускладнень. Зараз дівчинка почуває себе добре, післяопераційний період пройшов без ускладнень, наступного дня після операції Женю виписали додому.
Мати Жен
і, дякує Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.