Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Захар Середюк

ЗІБРАНО 105 609 грн. Компанія «Фора», ТМ «Рудь» та читачі Уфонду, зібрали 105 609 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Наш молодший синок Захарко кмітливий, енергійний, веселий і досить рухливий хлопчик. Народився синок в відповідний термін, пологи пройшли добре. Вся родина, а особливо старший братик Ярослав, дуже раділи його народженню. Але через місяць нас з Захарком кладуть в Київську обласну дитячу лікарню в місті Біла Церква, де при огляді дитини, під знаком питання, поставили діагноз - вторинний дефект міжпередсердної перегородки. Для подальшого обстеження нас направили до Київа, в Охматдит, де діагноз підтвердили. Лікарі пояснили, що в такому ранньому віці дефект може ще закритися самостійно. Але, на превеликий жаль, цього не сталося. Надалі за Захарчиком спостерігали лікарі Інституту серця МОЗ України. Для того, щоб дитині можна було робити операційне втручання, вона повинна мати вагу більше 16 кг. І ось вага вже набрана, Захарко підріс і можна вже ставити оклюдер. Але коштів на дороговартісну операцію наша сім’я не має, тому і звертаємось за допомогою до небайдужих людей. Ми всі мріємо і дуже хочемо, щоб наш маленький Захарчик залишався таким жвавим, рухливим, життєрадісним, а саме головне здоровим хлопчиком. Ірина Середюк, Київська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Захара вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки. З огляду на топіку вади і загальний стан хлопчика, йому необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту за допомогою спеціальної заплатки - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Хлопчик буде здоровий».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 105 609 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Захару Середюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 115 000 чоловік
Допомогли: 115 000 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

06.09.2019
Захар Середюк успішно прооперований в Київському Інституті серця. Дефект міжпередсердної перетинки закрито через судини спеціальним пристроєм - окклюдером. Це була щадна операція, вроджену ваду серця усунуто вже на операційному столі. Хлопчика вже виписано додому і він буде рости здоровим!
Батьки Захара дякують за допомогу компаніям «Фора», ТМ «Рудь» і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.