Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Звіт за 6 місяців діяльності Уфонду

Усього за половину 2023 року Український фонд Допомоги (Уфонд) зібрав близько 2 300 000 грн. Гуманітарними та благодійними відрядженнями ми проїхали понад 6000 км, із півдня до півночі, із сходу до центральної частини країни.

Ми познайомилися з багатьма українцями, чиї долі назавжди змінила війна: сміливі волонтери, відважні воїни ЗСУ, сповнені вірою капелани, відчайдушні водії та звичайні українці, які чекають і роблять все, що в їх силах, для наших військових, для перемоги, для миру та безпеки наших дітей.

У кожного з нас зараз свій фронт боротьби. Уфонд спрямував доступні ресурси на такі напрями:

Основний напрямок Фонду - Допомога дітям.
Закриття зборів на лікування та порятунок дітей з набутими та вродженими вадами здоров’я. Разом із вами, за 6 місяців 2023 року, ми допомогли 3 дітям.

Благодійні акції спільно з давнімі та надійними друзями Фонду, мережею Фора та іншими українськими компаніями за для порятунку сердець військових та дітей. Усього за 2 спільні акції зібрано 952 887 грн!

Гуманітарна допомога.
Ми їздили на Херсонщину під час повені та доставили 3 машини допомоги – це 2 тони води, 300 кг корму для тварин, понад 100 кг одягу та ковдр, 800 кг продуктів харчування та декілька десятків кг знезаражуючих та чистячих засобів. Надсилали допомогу на Миколаївщину та Херсонщину, разом це понад 4000 продуктових наборів.
Допомагали ВПО у Київській та Полтавській областях, надавали родинам молоко від ТМ "Яготинське", памперси, продукти харчування, подарунки для дітей. Усього таку допомогу отримали близько 2000 осіб.
Також ми надавали продуктову допомогу Центру реабілітації військових, а для соціального центра допомоги літнім людям в Одеській області передали постільну білизну, рушники та памперси.

Допомагали дитячим закладам.
Відвідали дитячі будинки та ДНЗ в Полтавській, Чернігівській та Сумських областях. Доставляли генератори, одяг, взуття, телевізори та компʼютери, спортивне спорядження, іграшки та продукти. Дякуючи постійним партнерам Уфонду компанії "Агропромінжинірінг" сплатили вогнезахист в Черешенському дитячому-ліцею інтернат. Через партнерські благодійні організацій, передали набори для творчості для діток Краматорську та Запоріжжя.

Медична допомога.
Дякуючи партнерам Уфонду компаніям та благодійним організаціям Savelivesinukraine, Eltechtrust, благодійному фонду молодіжної ініціативи «Надія» передали медичним закладам Харкова, Дніпра та Херсону: генератори, витратні медичні матеріали, різноманітні антисептичні та гігієнічні засоби, а також спортивно-реабілітаційне спорядження для центру реабілітації військових.

Допомога військовим.
Обов’язковою особистою та партнерською допомогою залишається підтримка наших відважних військових. Тепловізор, аптечки, каремати, генератор, зарядна станція, ноутбуки, принтер та продукти харчування, все це і багато іншого ми передали нашім захисникам. Загальна сума допомоги військовим за півроку склала 560 340 гривень.

Підтримати проекти та діяльність Уфонду можна будь яким зручним способом:

Основний рахунок Фонду:
Всеукраїнська благодійна організація "Український фонд Допомоги".
Код ЄДРПОУ: 37241402
Поточний рахунок: UA923052990000026005046215095
МФО: 305299
Банк: ПАТ «ПриватБанк» Печерська філія, м. Київ
Призначення платежу: благодійна допомога

Електронні перекази – liqpay.ua/checkout/i8643015725

Перерахувати допомогу за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

PayPal: ufondhelp@gmail.com


Дякуємо всім, хто підтримує нас. Далі більше! Слава Україні!