Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Згинає не життя, згинає діагноз

ЗІБРАНО 112 050 гривень. Металеву конструкцію-імплантат оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Аліну Коваль врятує операція на хребті.

Дівчинка живе в Одесі, їй 19 років. У неї важкий грудний сколіоз, зростає горб, викривлені ребра здавлюють серце і легені. Кут деформації хребта стрімко прогресує і досяг вже 52 градусів. Єдиний спосіб випрямити дівчинці спину і позбавити її від пекучого болю - провести операцію на хребті з установкою фіксуючої металоконструкції. Таку операцію Аліні готові зробити в Університетській клініці Харківського національного інституту патології хребта та суглобів імені М.І. Ситенка, але операція дуже дорога. Мама Аліни - має інвалідність 2-ї групи, недієздатна, батько залишив сім‘ю, коли дівчинки було два роки. Аліні допомагає бабуся, але вона не в силах оплатити дорогу операцію.


У Аліни сильно викривлений хребет. Кульгава хода і важкий біль в очах, нестерпний, що не припиняється ні на хвилину. Через біль у спині Аліна погано спить ночами, прокидається щогодини. Знеболюючі таблетки допомагають лише на кілька годин. А потім біль знову накочує, дівчинка скрикує і відкриває очі. У такі хвилини, їй не дає спокою одне питання: ну чому їй так не пощастило?

Але так було не завжди. Колись Аліна ходила в дитячий садок, грала з подружками, каталася на велосипеді і носила, будучи першокласницею, красиві сукні. Але все змінилося раптово. Коли Аліні виповнилося чотирнадцять років, дівчинку почали турбувати сильні болі, а бабуся помітила, що у внучки несиметричні плечі.

У 14 років, коли мене почали турбувати сильні болі в спині, я звернулася до дитячого ортопеда-травматолога Єсипенко Сергія В‘ячеславовича. Зробивши знімок, мене відразу відправили в Інститут патології хребта та суглобів імені М.І. Ситенка (Харків), і запропонували оформляти групу інвалідності, згадує Аліна, вже тоді, лікарі сказали, що викривлення стрімко прогресує і вже досягло третього ступеня, комбінованої форми, і допомогти може тільки операція.

До Харкова Аліна їздила з бабусею, так як мама дівчинки - інвалід II групи, недієздатна, а рідний батько залишив сім‘ю, коли Аліні було два роки, і ніяк не брав участь в житті дитини. Так, з самого народження і до цього дня, бабуся підтримує, допомагає і виховує Аліну.

Коштів на оплату операції у бабусі не було. Доктора, запропонували звернутися тоді до фонду.Я точно не пам‘ятаю його назви, пам‘ятаю тільки те, що бабуся відразу ж почала збирати всі необхідні документи і відправляла в цей фонд, і нас поставили на чергу, згадує Аліна,але, через рік, коли моя черга підійшла - ми відмовилися. Відмовилися з тієї причини, що за цей рік, я багато займалася, в надії, що прогресування зупиниться. Масажі, фізіотерапія, басейн, відвідувала мануального терапевта, який дав мені надію, що допоможе, і був проти хірургічного втручання. У якийсь період прогресування призупинилося, але дива не сталося. Сколіоз почав прогресувати і досяг четвертого ступеня викривлення.

На даний момент, Аліні оформили довічну III групу інвалідності. Дівчинка продовжує мучитися від нестерпного болю в спині, який сковує все тіло. Вона не може тривалий час перебувати на ногах, або сидіти. З великими труднощами висиджуючи на парах, Аліна часто приймає знеболюючі, щоб хоч ненадовго, прибрати нестерпний біль.

Я хочу жити повноцінним життям, вчитися, працювати і не відчувати цей біль, тому щиро прошу мені допомогти!

Автор Роман Бєценко
Фото з особистого архіву

Завідуючий відділенням ортопедії і травматології НУМК «Університетська клініка» Харківського національного медичного університету Дмитро Петренко (м. Харків):
Швидко прогресуюча деформація хребта у Аліни привела до порушення функції легенів і серця, а також болі в хребті, через який дівчинка не може спати ночами. Проведення корекції хребта металевим імплантатом, дозволить в значній мірі полегшити нинішній стан дівчинки і виправити деформацію. Завдяки цьому, Аліна отримає зовсім іншу якість життя і матиме шанс жити повноцінно і бути абсолютно здоровою.

Постачальник металевої конструкції-імпланта виставив рахунок на 112 050 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Аліні Коваль, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Допомогти можна, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
112 050 грн

05.12.2019
Аліна Коваль успішно прооперована в Університетській клініці Харківського національного інституту патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенка. Дівчинці проведена корекція викривлення хребта за допомогою імплантату, який дозволив повністю виправити деформацію хребта. Після реабілітаційного періоду, Аліна повернеться до свого нормального життя, буде вчитися і радіти життю. Через рік ніхто навіть не побачить, що у дівчинки була операція.
Аліна, дякує партнерам Уфонду за допомогу і порятунок
її життя! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми раді що змогли допомогти ще одній дитині і обов‘язково будемо стежити за долею дівчини.