Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Злата Атрощенко

ЗІБРАНО 34 240 грн. Фонд «Допомагати просто» і клієнти ПриватБанку зібрали 34 240 грн. ПРООПЕРОВАНА.

Злата народилася 1 вересня 2018 року повністю здоровою з вагою 3,600 кілограмів. Під час вагітності також розвивалась повноційно. В 3 місяця наша донечка захворіла бронхитом, і після хвороби місцевий підіатр виявив шуми в сердці. Нас відразу направили до обласної дитячої лікарні, а там, під час обстеження лікаря-кардіолога діагноз нас приголомшив, в нашої донечкі вроджена вада сердця, яку треба закривати тільки оперативним шляхом в інституті Амосова. Через 2 тижні ми прибули до Києва. Там підтвердили діагноз - відкрита артериальна протока, яку треба негайно закривати, так як вона вже великого розміру, як для віку дитини. Нам запропонували поставити окклюдер-спіраль. Сама операція безкоштовна, але сам пристрій коштує великі гроші, наша сімя має трьох діток та маємо статус багатодітної родини. В сімї працює тільки тато, мама в декретній відпусті, тому просимо в небайдужих людей допомогти нашій донечці. Атрощено Ріта, Чернігівська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Для запобігання важких ускладнень, Златі потрібна операція - закриття протоки ендоваскулярним методом, за допомогою окклюдеру-спіралі. Після операції дівчинка швидко відновиться і окріпне».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 34 240 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Златі Атрощенко, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 37 осіб
Допомогли:
37 людина
Зібрано:
34 240 грн

02.04.2019
Злата Атрощенко успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. В ході ендоваскулярної операції відкрита артеріальна протока закрита за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру-спіралі. Операція тривала близько години, робота серцево-судинної системи відновлена, малишка відчуває себе добре і вже з рідними вдома.
Батьки Злати дякують за допомогу Фонду «Допомагати просто», клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.