Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Злата Босак

ЗІБРАНО 65 912 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 65 912 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Моїй єдиній донечці 3 рочки. Злата дуже весела, життєрадісна і активна дівчинка. В 7 місяців, лікар почув шуми в серці доньки, і відправив нас на УЗД, де уперше поставили діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока і відкрите овальне вікно. До трьох років, ми стояли на обліку і обстежувалися в поліклініці за місцем проживання. А коли Златі виповнилося три роки, нас направили на обстеження в Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Діагноз було підтверджено. Лікар сказав, що отвір у серці не зменшився за три роки, а навпаки, почав збільшуватись. Тепер ваду серця потрібно закрити, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру-спіралі. Це щадна і безпечна операція для дитини. Але, пристрій цей, коштує дуже дорого. Виховую доньку я сама. З батьком Злати ми в розлученні. Він нічим не допомагає і не цікавиться життям дитини. Тому, мені дуже потрібна ваша допомога. Сама я не в силах зібрати такі гроші. Дуже прошу у вас допомоги для своєї єдиної донечки. Вікторія Босак, Чернігівська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку окклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 65 912 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Златі Босак, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна переказати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулися (взяли реквізити): 105 чоловік
Допомогли: 105 чоловік
Зібрано: 65 912 грн

29.09.2020
Злата Босак успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Операція тривала близько 40 хвилин, все пройшло без ускладнень. Відкрита артеріальна протока закрита через судини спеціальним пристроєм – оклюдером-спіраллю. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Мама Злати, дяку
є Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.