Зібрали:

2022 рік: 1 675 684 грн
За 11 років: 49 557 233 грн

Злата Думбрава

ЗІБРАНО 63 130 гривень. Благодійний фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 63 130 гривень. ОКЛЮДЕР-СПІРАЛЬ СПЛАЧЕНО. ПРООПЕРОВАНО.

Злата росте дуже активною та допитливою дівчинкою. Донька дуже любить займатися гімнастикою та мріє виступати на сцені. Нещодавно донька захворіла на бронхіт, і ми опинилися в районній дитячій лікарні. Сімейний лікар рекомендувала нам зробити кардіограму та пройти огляд кардіолога. Він, у свою чергу, направив нас на УЗД серця, яке й показало проблеми із серцем Злати. Доньки діагностували вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку. За медичними рекомендаціями всі гуртки, які відвідувала донька, довелося скасувати, щоб не давати навантаження на серце та уникнути ускладнень. Ми дуже сподіваємось, що це тимчасово і після операції, яку рекомендують провести лікарі, Злата продовжить жити повноцінним життям. Адже дитина так сильно сумує за своїми заняттями. Щоб повернутися до колишнього життя та уникнути ускладнень, Златі потрібно провести ендоваскулярну операцію, за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру-спіралі. Коштує такий імплантат понад 60 тисяч гривень. Самим нам доведеться дуже довго збирати гроші, щоб його купити, тому просимо вашої допомоги. Світлана Думбрава, Одеса.
Завідувач відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Щоб уникнути прогресування ускладнень, Златі потрібна операція – закриття відкритої артеріальної протоки ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру-спіралі. Після такої операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя та буде здорова».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 63 130 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Златі Думбраві, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції – Наповни серце життям. А також, перерахувати допомогу Златі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 89 чоловік
Допомогли: 89 чоловік
Зібрано: 63 130 грн

17.02.2022
Злата Думбрава успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ).
Фахівці Інституту усунули ваду серця закривши відкритий артеріальний проток оклюдером-спіраллю, через маленький прокол в стегновій вені. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Злата відчуває себе добре. Вже на наступний день після операції, дівчинку виписали додому.
Рідні Злати, дякують
Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.