Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Злата Найдюк

ЗІБРАНО 88 250 гривень. Благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 88 250 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Злата народилася з вадою серця – вторинним дефектом міжпередсердної перегородки. Ми дізналися про проблему із серцем дитини після УЗД та обстеження дитячого кардіолога у лікарні Луцька. Звернулися ми до нього одразу ж після народження, адже одного разу нас вже спіткав цей діагноз зі старшою донькою. Нам порадили чекати до 1 року дитини, тому що в деяких випадках дефект закривається самостійно. Але, на жаль, не в нашому випадку. У нашої дівчинки дефект навпаки збільшувався. Ми помічали, що дитина буває не спокійна, часто хворіє, дуже слабо набирає вагу. Як і будь-які батьки, ми почали хвилюватися за нашу веселу, кмітливу та розумну Златусю.
Ми вирішили звернутись до Львівської лікарні швидкої допомоги (Перше територіальне медичне об’єднання Львова). Порадившись з дитячим кардіологом Петровим Віталієм, вирішили оперувати сердечко Злати. Закрити отвір у серці, можна ендоваскулярно з використанням оклюдеру, для меншого травматизму дитини. Коштів на оклюдер у нашій родині немає, тому ми звернулися до Уфонду, з надією, що добрі та чуйні люди не пройдуть повз нашу біду. Операція потрібна терміново, тому ми дуже просимо врятувати серце нашої маленької, коханої дівчинки, щоб Злата жила здоровим та повноцінним життям. Допоможіть їй, будь ласка! Олена Найдюк, Волинська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об’єднанні міста Львова Петров Віталій: «У пацієнтки Найдюк Злати – дефект міжпередсердної перегородки, спостерігається дилатація правих відділів серця. Щоб уникнути прогресування ускладнень, дівчинці потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою імпланту – окклюдеру. Після такої операції, дитина швидко відновиться і буде здоровою».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 88 250 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Златі Найдюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в Фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції – Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Златі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 156 чоловік
Допомогли: 156 чоловік
Зібрано: 88 250 грн

01.06.2022
Златі Найдюк успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції Злата була у палаті. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Дівчинка почувається добре і вже вдома з батьками!
Батьки Злати, дякують
за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.