Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Зоряна Снопок

ЗІБРАНО 154 590 гривень. Читачі та партнери Уфонду зібрали 154 590 гривень. ПРООПЕРОВАНА

Ми чекали на нашу милу дівчинку довгих п’ять років. Вагітність протікала добре, всі УЗД були з відмінними висновками і після пологів неонатолог підтвердив, що дитина здорова. А за місяць, на плановому огляді, педіатр почула шуми в серці і відправила нас до кардіолога, в обласну лікарню, де після обстеження нам дали направлення до Києва.
В інституті Амосова у Зоряни виявили ваду серця – дефект міжшлуночкової перегородки і відправили на консультацію до кардіохірурга. Оскільки вага доньки була маленькою для проведення операції, нам запропонували почекати та приїхати в рік. Через рік, на повторному обстеженні доньці вже діагностували три вади – дефект міжшлуночкової перегородки, дефект міжпередсердної перегородки та відкриту артеріальну протоку. Зоряну знову відправили на консультацію до кардіохірурга, яка запропонувала нам закривати всі дефекти операцією відкритого типу (з розкриттям грудної клітки, зупинкою серця та штучним кровообігом). Ми знали, наскільки небезпечна і травматична дана операція для дитини і хотіли всіляко уникнути її, знаючи про більш щадні ендоваскулярні операції. Тому ми звернулися по допомогу до Київського інституту Серця. Проконсультувавшись там, нам сказали, що одна вада вже закрилася самостійно. Залишилось закрити ще дві. Зробити це можна ендоваскулярно, але для цього вага дитини має бути як мінімум 15 кг. (на той час донька важила 8,5 кг). Ми спостерігалися в Інституті Серця рік, після чого вони запропонували робити операцію відкритого типу, оскільки чекати необхідної ваги – це ризик. А через часті захворювання є велика ймовірність ускладнень.
Ми знову змінили лікувальний заклад, аби почути ще одну думку. Чисто випадково з випуску новин ми довідалися про Львівську клінічну лікарню швидкої допомоги та поїхали туди на консультацію. І після обстеження нам сказали, що вони готові провести ендоваскулярну операцію і за такої ваги, закривши ці два дефекти за допомогою спеціальних пристроїв – оклюдерів. Операцію вони проводять безкоштовно, але самі оклюдери дорогі. Через війну та необхідність у постійному домашньому догляді за дитиною, я на роботу так і не змогла вийти. Зарплата чоловіка теж не дозволяє придбати нам ці два оклюдери. І до всього цього ще й не проста ситуація у Чернігові та області через війну в нашій країні. Ми дуже просимо у Вас допомоги для нашої доньки! Анастасія Снопок, Чернігівська область.
Серцево-судинний лікар-хірург Першого територіального медичного об’єднання міста Львова Петров Віталій: «У Зоряни Снопок складний, множинний порок серця. У серці є два дефекти – міжпередсердна перегородка та відкрита артеріальна протока, які можна закрити безпечно для дитини, двома окремими оклюдерами. Після щадного втручання серце дівчинки буде абсолютно здорово».

Постачальники оклюдерів виставили рахунки на загальну вартість 154 590 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Зоряні Снопок, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. А також, перерахувати допомогу Зоряні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 65 чоловік
Допомогли: 65 чоловік
Зібрано: 154 590 грн

06.08.2022
Зоряні Снопок успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
Множинну ваду серця закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціальних пристроїв – оклюдерів. Вже за годину після операції Зоряна була з мамою в палаті. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Дівчинка почувається добре і вже в понеділок буде вдома!
Батьки Зоряни, дякують
за допомогу компанії Агропромінжинірінг, Христині Орлової, клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дитини.