Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Камілла Павлів

ЗІБРАНО 99 831 гривень. Оклюдер сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Камілла в сім місяців залишилась без матері, яка загинула в автокатастрофі. До трьох років, будь-яких проблем зі здоров’ям у дитини не було, але, коли Камілла пішла в садок, стала часто хворіти на простудні захворювання та швидко стомлюватись під час бігу або активних діях. У шість років у доньки різко з’явилась задишка, і ми вирішили обстежитися в Київському Інституті серця. Результати обстеження були невтішні, у Камілли виявили ваду серця дефект міжпередсердної перегородки. Лікар порадила зробити операцію, але ми вирішили почекати, до останнього сподіваючись, що операції можна уникнути. На жаль, останнє обстеження показало, що дефект збільшився в розмірі, і доньці тепер може допомогти тільки операція. Виконати її можна ендоваскулярним чином. Це сучасні операції, які найбільш підходять дітям і є щадними, без штучного кровообігу та розрізу грудної клітини. Операцію проведуть безкоштовно, але треба сплатити за спеціальний імплантат оклюдер. Я вдівець, виховую доньку сам, мого щомісячного доходу вистачає тільки на найнеобхідніше. Прошу Вашої допомоги! Микола Павлів, Київська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Камілли порок серця. Вже спостерігається збільшення правих відділів серця. Для запобігання серцевої та легеневої недостатності, дитині потрібна операція закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно за допомогою імплантату оклюдеру. Після щадної операції Камілла швидко відновиться і буде повністю здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на
99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Каміллі Павлів, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Каміллі за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 чоловік
Допомогли: 1 чоловік
Зібрано: 99 831 грн

06.12.2021
Камілла Павлів успішно прооперована в Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ). Дефект міжпередсердної перегородки закрито через судини за допомогою спеціального імплантату – оклюдеру. Операція щадна та малотравматична, тривала трохи більше години. Робота серцево-судинної системи відновлена, Камілла здорова і почувається добре. Наступного дня після операції Каміллу виписали додому.
Микола, батько дівчинки, дякує партнерам Уфонду за допомогу та здорове серце доньки! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.