Зібрали:

2023 рік: 288 024 ₴
12 років: 52 445 937 ₴

Катя Охрімчук

Шановні друзі!
Збір коштів на лікування Каті Охрімчук закрито. Через сформовані сімейні обставини, збір коштів на покупку окклюдеру було зупинено на прохання мами дівчинки. Якщо не буде ваших заперечень, зібрані кошти для Каті Охрімчук, будуть перераховані на лікування іншої дитини, підопічного Уфонду в рамках програми «Уфонд.Серце» і акції Наповни серце життям.

Катя добра, мила, кмітлива і допитлива дівчинка, чия поява на світ стала неоціненним благословінням для мами, яка виховує доньку самостійно.
На черговому огляді у педіатра в серці шестимісячної Каті були виявлені шуми. Після консультацій у рівненських та київських лікарів, я почула страшний діагноз - дефект міжпередсердної перетинки 9 міліметрів. В ту ж мить наше з Катею щасливе життя потьмяніло.
Була надія, що дефект закриється без оперативного втручання, проте дива так і не сталося. Уже понад три роки я перебуваю в постійній тривозі за здоров‘я моєї дитини. Через часті вірусні інфекції, змушена була взяти додаткову відпустку на один рік по догляду за дитиною. На останньому обстеженні, фахівці Київського інституту Серця, сказали, що отвір у серце доньки збільшується, тому потрібно робити операцію. Кардіологи рекомендують хірургічне лікування ендоваскулярним "щадним" методом, який є найбільш безпечним і найменш травматичним для організму дитини. Для проведення операції потрібен дорогий прилад - окклюдером. Необхідну суму для його придбання я зібрати не в змозі, оскільки ніхто крім мене не забезпечує нашу маленьку сім‘ю, а прибутку самотньої матері ледь вистачає на щоденні потреби. Звертаюсь к добрим і милосердним людям, за допомогою. Сподіваюся, що з вашою допомогою сердечко Катюші скоро буде врятовано, і вона зможе продовжувати безтурботно пізнавати такий цікавий і різнобарвний світ. І моє серце нарешті буде спокійно за здоров‘я доньки. Ірина Охрімчук, Рівненська область.
Завідувач відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ):
«У Каті вроджена вада серця - дефект міжпередсердної перегородки з виразною дилатацією правих відділів серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття дефекту за допомогою спеціальної заплатки - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник окклюдера виставив рахунок на 105 609 гр
ивень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Каті Охрімчук, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.