Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Кирило Балан 

ЗІБРАНО 33 170 гривень. Компанія Агропромінжинірінг внесла 33 170 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Про нашу проблему ми дізналися випадково, коли Кирилу виповнилося майже 6 років. Син вирішив відвідувати спортивну секцію з занять тхеквондо. Здавалося б, звичайна кардіограма, огляд у кардіолога і допуск до занять вже є!? Але, діагноз сина – відкрита артеріальна протока – став для нас шоком. Адже, настільки активної, безстрашної та веселої дитини ще варто пошукати! Місцевий кардіолог порадила нам звернутися до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. При обстеженні підтвердили наш діагноз з діаметром 1.5 мм. Кардіологи інституту рекомендують провести ендоваскулярну операцію по закриттю вади серця. Сама операція безкоштовна, а ось імплантат-спіраль потрібно придбати нам самостійно. Можливості такої в нас немає, просимо Вас про допомогу! Ірина Балан, Кам’янець-Подільський.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «Кирилу необхідно провести ендоваскулярне закриття пороку з використанням оклюдеру-спіралі. Поки що можливо уникнути операції на відкритому серці. Після щадного втручання хлопчик швидко відновиться і повернеться до звичного способу життя».

Постачальник оклюдеру-спіралі виставив рахунок на 33 170 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Кирилові Балан, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!. А також, перерахувати допомогу Кирилові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

Відгукнулися (взяли реквізити): 6 чоловік
Допомогли: 6 чоловік
Зібрано: 33 170 грн

26.08.2021
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова (Київ), успішно провели операцію по усуненню вродженої вади серця Кирилу Балан.
Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру-спіралі, який допомогли оплатити партнери Уфонду, компанія Агропромінжинірінг. Операція тривала близько години. Робота серця та системи кровообігу відновлена, ознаки легеневої гіпертензії усунені. Кирил відчуває себе добре, і вже на наступний день після операції був виписаний додому.
Мама Кирила дякує за допомогу партнерам та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі!
Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопчика.