Зібрали:

2024 рік: 1 097 740 ₴
13 років: 57 433 583 ₴

Кирило Сумкін

ЗІБРАНО 12 940 грн. Лікування оплачено. Курсове лікування пройдено повністю.

Я мама чотирьох чудових діток. Кирило - молодший в сім‘ї. На жаль, вагітність протікала не ідеально: загрози переривання, резус конфлікт, подвійне обвиття і подальше кисневе голодування, привели до передчасних пологів за допомогою кесаревого розтину. В наслідок - обширний крововилив в мозок і утворення кісти. Але, Кирило маленький боєць, що пройшов через реанімацію обласного перинатального центру. І, після невтішного діагнозу в рік - ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія, ЗПРР, ми не опускаємо рук і йдемо, нехай невеликими, але кроками до його повноцінного життя. До 3 років ми пройшли реабілітацію в центрах Кривого Рогу, Дніпра, Києва та Трускавця. Кирило багато чому навчився: він говорить окремі слова, розуміє звернену до нього мову, знає і показує тварин і предмети, вчиться сидіти, повзати і самостійно їсти ложкою. Мій хлопчик дуже життєрадісний і, незважаючи ні на що, завжди посміхається, якими б важкими не були щоденні заняття. Як всі дітки він любить грати з братиками і сестричкою, кататися на гойдалках, дивитися мультфільми та малювати. Лікарі одноголосно впевнені, що завдяки збереженому інтелекту і позитивній динаміці, у Кирюшки великий шанс жити повноцінним життям. Але, все впирається в гроші, яких у мене - мами, яка виховує самостійно 4-ох дітей, просто не вистачає. Тому, в ситуації, що склалася, звертаюся до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу в зборі коштів на таку необхідну для Кирила реабілітацію в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Допоможіть будь ласка! Вікторія Лалетіна, Дніпропетровська область.
Директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін (м.Трускавець): «Кирило потребує чергової госпіталізації для обстеження і проведення курсу відновного лікування та реабілітації. Мета госпіталізації - зниження тонусу м‘язів, збільшення рухової активності, поліпшення координації рухів, поліпшення фізичного та психоемоційного стану хлопчика».

Вартість курсового лікування 12 940 грн.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Кирилу Сумкіну, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді. Або скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулись (взяли реквізити): 28 чоловік
Допомогли: 28 чоловік
Зібрано: 12 940 грн

13.05.2019
Кирило Сумкін пройшов сплачений нашими читачами і партнерами курс терапії в Міжнародній клініці відновного лікування (м. Трускавець). Хлопчик вже повернувся додому з лікування і почувається добре. Реабілітація доопрацьована повністю і пройшла успішно. Кирило старався: зміцнів фізично, навчився впевнено стояти, став уважнішим і більш активнішим. З листа Вікторії, мами Кирила: «Завдяки курсам лікування, з кожним разом у мого сина поліпшуються рухові функції і психоемоційний стан. Він стає більш активним і уважним. Величезне дякую колективу Уфонда і всім людям, які допомогли матеріально, за можливість проходження реабілітації моєму синові Кирилу».
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми будемо обов‘язково стежити за долею хлопчика.