Зібрали:

2024 рік: 1 502 654 ₴
13 років: 57 838 497 ₴

Кирил Приходько

ПРООПЕРОВАНО.

Дорогі друзі!
Кирил Приходько отримав допомогу в рамках програми
«Уфонд.Серце»
та акції «Наповни серце життя» замість іншої підопічної Уфонду – Марії Іванець. За медичними показниками та даними з передопераційного обстеження, Марії не знадобилась операція.

Кирил народився здоровою дитиною. Синок росте дуже активним хлопцем та розвивається в межах вікової норми. Коли настала черга йти до першого класу, під час планового обстеження, у Кирила було виявлено вроджену ваду серця – дефект міжпередсердної перегородки. На той момент отвір був не критичним, тому було прийнято рішення спостерігати деякій час. Але через рік, на обстеженні у кардіохірурга було виявлено, що отвір у перегородці збільшився до 8 міліметрів і потребує скорішого закриття до настання підліткового віку. Це стало шоком для нашої родини, адже ми до останнього моменту сподівалися, що зможемо обійтися без оперативного втручання.
Але ризик виникнення ускладнень, які призводять до порушення роботи серця, розвитку серцевої недостатності і змін з боку судин легенів дуже великий, тому без операції не обійтись.
На щастя є ендоваскулярний спосіб проведення такої операції. Це малотравматичне втручання з використанням спеціального пристрою – оклюдеру.
Після його встановлення дитина зможе швидше відновитися та стати цілком здоровою людиною, яка продовжить жити без будь-яких обмежень зі сторони серцево-судинної системи. Вартість необхідного обладнання дуже висока для нашої сім‘ї, всієї суми нам самим не зібрати. Просимо Вашої допомоги! Юлія Приходько, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «Отвір в серці хлопчика дуже швидко збільшився. Щоб уникнути прогресування ускладнень, Кирилові потрібна операція – закриття дефекту ендоваскулярним методом за допомогою оклюдеру. Після операції дитина швидко відновиться, повернеться до активного життя і буде здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 99 831 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Кирилу Приходько, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Взяти участь в акції Наповни серце життям!.
А також, перерахувати допомогу Кирилові за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.

04.02.2022
Кирилу Приходько успішно провели операцію у Першому територіальному медичному об‘єднанні міста Львова.
Дефект міжпередсердної перегородки закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою – оклюдеру. Вже за годину після операції Кирил був у палаті. Робота серця та системи кровообігу відновлено. Хлопець почувається добре і вже виписаний з лікарні.
Батьки Кирила, дякують за допомогу Благодійному фонду ПриватБанку "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею хлопця.