Зібрали:

2023 рік: 4 037 314 ₴
13 років: 56 195 227 ₴

Коля Корінчук

ЗІБРАНО 105 609 гривень. Компанія «Фора» та читачі Уфонду зібрали 105 609 грн. Оклюдер оплачено. ПРООПЕРОВАНО.

Коля народився здоровою дитиною, рідко хворів, активно навчався й займався спортом. Нещодавно, під час медичного огляду у військкоматі, у Колі виявили ваду серця - дефект міжпередсердної перегородки, який досяг вже великих розмірів, більше 1 см. Єдиний вихід для нормального життя сина - це щадна операція з усунення дефекту спеціальним пристроєм - оклюдером. Він, як виявилося для нашої родини, як і для багатьох сімей, які опинилися в такій ситуації, дорогий, понад 100 тисяч гривень. Коля дуже активний підліток, душа компанії. Синок займається активними видами спорту - баскетболом, волейболом. Довгий час, я не розуміла, чому він так швидко втомлювався. Через 16 років, ця «причина» дала про себе знати. Виховуємо сина з чоловіком пенсіонером, я працюю продавцем. Моїх доходів і пенсії чоловіка вистачає тільки на найнеобхідніше для життя, відкласти або зібрати ніяк у нашій родини не вийде. Допоможіть будь ласка! Оксана Коринчук, Херсонська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярної хірургії Інституту серця Андрій Хохлов (Київ): «У Миколи, вже збільшилися праві відділи серця. Для запобігання серцевої та легеневої недостатності дитині потрібна операція - закриття дефекту міжпередсердної перегородки. Ми проведемо її ендоваскулярно за допомогою імплантату - оклюдеру. Після щадною операції Микола швидко відновиться і буде повністю здоровий».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 105 609 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Миколі Корінчуку, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 315 чоловік
Допомогли: 315 чоловік
Зібрано: 105 609 грн

12.03.2021
Коля Корінчук успішно прооперований в Київському Інституті серця.
В ході ендоваскулярної операції, дефект міжпередсердної перегородки закритий через судини за допомогою оклюдеру. Операція щадна і малотравматичная. За словами кардіохірурга Костянтина Бойко, операція пройшла без ускладнень. Показники роботи серця в нормі, кровообіг відновлено. Хлопчик відчуває себе добре і через два дні буде виписаний додому.
Рідні, Миколи, дякують компанії «Фора» і читачам Уфонду за допомогу. Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею хлопчика.