Зібрали:

2022 рік: 3 319 964 ₴
11 років: 51 201 513 ₴

Крістіна Черепан

Потрібно
114 196грн
Крістіна росла здоровою і життєво радісною дитиною. Весь вільний час донька проводила за улюбленою справою – займалася гімнастикою. З колективом часто їздили на різні конкурси, де завжди займали призові місця. Але, нещодавно у доньки виявили хворобу – вторинний дефект міжпередсердної перегородки, діаметром 0,7 см. Після проходження обстежень і консультації лікарів Інституту Амосова, нам рекомендували зробити операцію. Для її проведення необхідно дорогий пристрій – оклюдер. За допомогою цього імпланту, операцію Крістіні проведуть щадну, безпечну для здоров'я дитини. Що дозволить їй швидко відновитися та повернутися до звичного життя та улюблених занять. На даний час наша родина не може самостійно купити необхідний оклюдер. Тому, звертаємося до небайдужих людей за допомогою для нашої донечки Крістіни. Ірина Черепан, Чернігівська область.
Завідуючий відділення ендоваскулярного лікування вроджених та набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Н.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Крістіни вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перегородки. Дитині необхідно провести операцію. Враховуючи заплановане оперативне лікування, ця вада серця вимагає ендоваскулярного закриття найближчим часом. Це потрібно, щоб зменшити навантаження на серце дівчинки, після чого дитина буде цілком здорова».

Постачальник оклюдеру виставив рахунок на 136 746 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти
Крістіні Черепан, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону. Допомогти підопічним Уфонду на сайті наших партнерів – Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто». А також, перерахувати допомогу Крістіні за допомогою пірінгової платіжної системи, перевівши біткоіни на гаманець Фонду: 1UFondJDKbYMgVhWsyijyvJoWEGWPggNp.