Зібрали:

2023 рік: 3 122 571 ₴
12 років: 55 280 484 ₴

Кіра Берсенєва

ЗІБРАНО 82 604 гривень. Фонд «Допомагати просто», клієнти ПриватБанку та читачі Уфонду зібрали 82 604 гривень. ПРООПЕРОВАНО.

Кіра народилася з вродженою менінгоенцефалітом (запалення оболонок і речовини головного мозку, може торкнутися спинного мозку, викликаючи параліч - ред.). Лікування було довгим, відновлення проходило повільно, і завдяки Богу, без особливих порушень. Під час лікування в дитячій лікарні міста Кам‘янське, у донечки виявили шуми в серці. Нас відразу ж направили на обстеження до Центру кардіології та хірургії у Дніпрі. Після повного обстеження, Кірі поставили діагноз - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Лікарі рекомендували постійне спостереження. Була надія, що отвір в сердечку закриється самостійно. Через півроку, ми поїхали на консультацію та обстеження в інститут Амосова (Київ). Фахівці інституту підтвердили діагноз дитини, і сказали, що порок сам вже не затягнеться, потрібно закривати ендоваскулярною (щадною) операцією. Операцію таку можна провести за допомогою спеціального імплантату - окклюдеру. Але коштів, на його покупку, у нашій родини немає. Я перебуваю у декретній відпустці, тато Кіри, постійного і стабільного заробітку не має. Тому, звертаємося за допомогою до небайдужих людей. Допоможіть нашої донечки, будь ласка! Олена Берсенєва, Дніпропетровська область.
Завідуючий відділенням ендоваскулярного лікування вроджених і набутих вад серця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Ігор Дітковський (Київ): «У Кіри вроджена вада серця. З огляду на топіку вади і загальний стан дівчинки, їй необхідно провести ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки за допомогою спеціального пристроя - окклюдеру. Це дозволить зупинити розвиток небезпечних ускладнень. Дівчинка буде здорова».

Постачальник окклюдеру виставив рахунок на 82 604 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Кірі Берсенєвій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді.
Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону, а також взяти участь в акції - Наповни серце життям!

Відгукнулись (взяли реквізити): 135 чоловік
Допомогли: 135 чоловік
Зібрано: 82 604 грн

30.01.2020
У Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова успішно прооперували Кіру Берсенєву. Відкриту артеріальну протоку закрили ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - окклюдеру. Вже через годину після операції, Кіра була в палаті з мамою. Робота серця і системи кровообігу відновлена. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з мамою вдома!
Олена, мама Кіри, дякує за допомогу
Фонд "Допомагати просто", клієнтам ПриватБанку та читачам Уфонду.
Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов‘язково будемо стежити за долею дівчинки.