Зібрали:

2022 рік: 3 319 964 ₴
11 років: 51 201 513 ₴

Кіра Півторацька

ЗІБРАНО 30 013 гривень. Оклюдер-спіраль сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

"Вроджена вада серця. Потрібна операція!" - п’ять слів, після яких життя поділилося на до та після.
Безтурботні спроби завагітніти і диво. Легка вагітність і найщасливіший день у житті - народження здорової, прекрасної і довгоочікуваної донечки. Майже два роки щастя і її успіхів, активності і нестримної спраги до життя і до всього нового. Казки, дракони, чудеса, принцеси, ліплення, танці, балет і спів скрізь і про все. Балет, про який мріє Кіра, така маленька, але така мрійлива донечка. А потім стався цей день...
День, коли доктор довго розглядав на УЗД серце, і потім вимовив - вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Потрібна операція. А до її проведення, уникати будь-яких навантажень, не бігати, не займатися спортом і будь-якими фізичними навантаженнями.
Як? Як пояснити маленькому Живчику, що їй більше не можна танцювати. Як пояснити маленькому грудочку добра, чому мама весь час плаче? І як сказати, що її монеток з рожевої сумочки не вистачить для того, щоб її серце працювало правильно? Як це пояснити трирічній дитині?
Допоможіть, будь ласка, щоб ми могли сказати нашій донечці, що вона здорова завдяки небайдужим людям. Допоможіть Кірі бути щасливою як всі дітки! Юлія Півторацька, Харків.
Завідуючий відділенням інтервенційної кардіології в ГУ Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева Ігор Полівенок (Харків): «При обстеженні, дитині встановлено діагноз: вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. За абсолютними показниками рекомендовано ендоваскулярне закриття пороку оклюдером-спіраллю. Це щадне втручання, після нього дівчинка швидко відновиться і буде нормально розвиватися».

Постачальник окклюдеру-спіралі виставив рахунок на 30 013 гривень.


Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Кірі Півторацькій, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді. Можна скористатися нашою
системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
30 013 грн

03.03.2020
Кіра Півторацька успішно прооперована в Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева (Харків). Операція тривала одну годину, все пройшло без ускладнень. Відкрита артеріальна протока закрита через судини спеціальним пристроєм - оклюдером-спіраллю. Це була щадна операція, вроджена вада серця усунута вже на операційному столі. Дівчинка вже виписана додому і буде рости здоровою!
Юлія, мама Кіри, дякує партнерам і читачам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.