Зібрали:

2024 рік: 689 114 ₴
13 років: 57 024 957 ₴

Лера Житарь

ЗІБРАНО 39 911 гривень. Балон сплачено. ПРООПЕРОВАНО.

У лютому 2019 року в нашу сім’ю прийшло горе. Повертаючись зі школи Лері, різко стало зле. Донька ледве дійшла додому, тримаючись за серце. На той момент, ми перебували в Одеській області, в селі. Зібравши всі довідки, ми відразу ж відправились до Одеси на обстеження. Череда аналізів, консультацій лікарів, і в підсумку страшні слова, які шокували всю родину - складна вроджена вада серця, дитині потрібна термінова операція, і в подальшому ще одна. Обидві операції дорогі. У лікарні нам запропонували звернутися за допомогою до благодійного фонду. Завдяки допомозі небайдужих людей була проведена перша операція, вартість якої склала 89 990 гривень, ці гроші пішли на купівлю спеціального обладнання - стента і балона. Ми вдячні кожному, хто допоміг нашій доньці!
І ось, по закінченню 6 місяців, нам знову потрібна допомога. Планується проведення повторної операції із заміни балона для розширення стента. Дана операція повністю виправить ваду серця і Лерочка буде здоровою. Для нашої сім’ї, це великі гроші, яких у нас на жаль, немає. Я не працюю, займаюся трьома дітьми і перебуваю в стані вагітності. Сім’я живе на зарплату батька Лери, який працює слюсарем. Просимо вашої допомоги! Ольга Житарь, Одеська область.
Завідуючий відділенням серцево-судинної хірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Бузовський: «У зв`язку зі збільшенням градієнту систолічного тиску до 50 мм та дефіциту кровотоку в черевній аорті, про що свідчить ослаблена пульсація, виконання балонної ділатації стенту аорти приведе до зменшення градієнту систолічного тиску та покращення кровообігу в органах черевної порожнини та нижніх кінцівках. Після ендоваскулярного оперативного втручання, дитина швидко відновиться та буде здорова».

Постачальник балону виставив рахунок на 39 911 гривень.

Дорогі друзі! Якщо ви вирішите допомогти Лері Житарь, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Всі необхідні реквізити є в Уфонді.
Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер ####. Вартість SMS-повідомлень 9 гривень. Можна відправити пожертвування банківським переказом в Уфонд. Всі необхідні реквізити є в фонді і на сайті. Можна скористатися нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з банківської карти або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону.

Відгукнулися (взяли реквізити): 1 людина
Допомогли:
1 людина
Зібрано:
39 911 грн

24.02.2020
Лера Житарь успішно прооперована в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні. Ваду серця - коарктацію аорти, усунули ендоваскулярно, за допомогою спеціального пристрою - балона. Ендоваскулярне втручання, балонна дилатація стента аорти призвела до зменшення градієнту систолічного тиску і поліпшило кровообіг в органах черевної порожнини і нижніх кінцівках. Вже через годину після операції, Лера була в палаті. Проведене лікування в майбутньому дозволить серцю повернутися в нормальний фізіологічний стан, а дитині зростати і розвиватися здоровою. Дівчинка відчуває себе добре, і вже з батьками вдома!
Ольга, мама Лери, дякує партнерам і читачам Уфонду за допомогу! Прийміть і нашу вдячність друзі! Ми обов’язково будемо стежити за долею дівчинки.